Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Snovi o zubima

Snovi o zubima pre 3 godina 2 meseci #962

  • Ichinose90
  • Ichinose90's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
E ovako,kao mala mi se desilo da sam sanjala kako mi je ispao zub,i baba mi je rekla da ce neko da umre. Ne secam se ko je tacno umro,ali od tada mi je stvoren strah od takvih snova,i onda sam pocela stalno da ih sanjam,ali uglavnom sanjam kako ja sama izazovem da mi se zubi klimaju i na kraju ispadnu,tj ja krenem da ih pljujem. Nekako budu nerealni,ali sinocni san je bio drugaciji.
Opet sam sanjala kako jezikom krecem da drmam jedan zub,i zatim ga bukvalno izguram celog,ali nekako mi je delovalo realno za razliku od proslih snova. Cak me je i bolelo. Krvi je bilo puno i secam se da sam jednom rukom drzala zub,a drugom usta,i onda sam stajala nad wc soljom da ispljujem tu krv. Kako sam se probudila,taj zub,koji sam sanjala da je ispao,me je boleo. Ako moze neko da mi protumaci ovaj san?

Inace,htela bih da dodam,da bi trebalo da odem kod zubara,ali nikako da se nakanim,i ponekad se plasim da ce mi zubi ispasti (malo ludo razmisljanje). Pa da mozda neko takvo moje razmisljanje ne izazove da sanjam ovakve snove?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Snovi o zubima pre 3 godina 2 meseci #964

  • drewses
  • drewses's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
sanjam vec sedam dana za redom da se gledam u ogledalo i odjednom pocinju da mi ispadaju svi zubi,,lavabo se puni ,zubi lepi beli,, ostali mi samo umnjaci i ne mogu lepo zbog njih da zatvorim vilicu..zatim odem kod zubara i on mi napravi nove,ali su mali , deciji,jer nemam para za druge,,i tu se budim...u snu me nista ne boli,,Sta to znaci
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.477 seconds