Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Prospektivni snovi

Prospektivni snovi pre 5 godina 6 meseci #90

  • Marelica
  • Marelica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Nova sam na forumu , ali sam od detinjstva sanjach prospektivnih snova, snova koji predvidjaju i lepe i manje lepe dogadjaje ljudi iz moje blize i dalje okoline...zanima me zasto nikad ne sanjam o sebi i kad sanjam sebe uglavnom je to san vezan za hirurski sto, na kom lezim i operisu mi grudni kos i pupak i budim se kad me usivaju a ja budna to posmatram...mada niti osetim bol, niti sam tuzna niti sam radosna...da li postoji nacin potiskivanja tih snova sto zadiru u neko sutra, jer meni su postali veoma teski, posto znam unapred sta ce se dogoditi ljudima oko mene...i drago mi je kad sanjam lepe stvari ali one manje lepe ne mogu da kazem ljudima...ja nisam Bog, samo neko ko ima tu nesrecu da sanja takve stvari...:(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Prospektivni snovi pre 5 godina 4 meseci #127

  • jokolita
  • jokolita's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Vidim da imas slican problem kao i ja...Na zalost ni ti nisi dobila odgovor na ovom forumu...Znam kako ti je,htela bi samo da prestanes da sanjas snove koji se ostvaruju.Sto se tice toga da sanjas sebe na hirurskom stolu..meni to lici na neku vrstu astralne projekcije,tj. da se ti u stvari u snu jednostavno izdignes iznad svog tela,i da posmatras sebe u svom krevetu,a iz nekog razloga toga se kasnije secas,kao da si sebe videla na hirurskom stolu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Prospektivni snovi pre 5 godina 4 meseci #130

  • Marelica
  • Marelica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
:) ...hvala puno na odgovoru...mozda nismo dobile odgovor ni ti ni ja jer ocigledno da ne postoji...ili jednostavno odgovor zavisi od osobe do osobe...mozda jednostavnog resenja nema, a meni su sugerisali lekove koje odbijam da pijem jer samo mi treba jos ta vrsta toksikacije organizma...kako ti sa svojim snovima zivis? Da li si imala licno iskustvo astralne proekcije? Kako ti podnosis svoje snove koji vide neko ne bas lepo sutra? Hvala na svim odgovorima unapred...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.481 seconds