Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Ja ću da poludim od snova!

Ja ću da poludim od snova! pre 3 godina 6 meseci #888

  • Mitzy
  • Mitzy's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Ja ako ne poludim od snova biće dobro! Ponovo sam sanjala bivšeg dečka. Sanjala sam ga i dok smo bili u vezi i to često, ali evo od kad smo raskinuli pre mesec i po dana ja ga sanjam baš često, u zadnje 2 nedelje 8-9 puta. I svakim danom sam sve opterećenija. Sanjam da sam pristala da se pomirimo, iako ja znam da to nije dobro i da od naše veze PONOVO neće biti ništa (bili smo zajedno dva puta po 2 godine, on je zaista ljubav mog života, ali nije moja srodna duša :unsure: ). Onda sledeći san je da smo zajedno, srećni, i ljudi oko nas su srećni, cmačemo se non stop(to se nije dešavalo u vezi).

Molim da mi neko protumači ili bar pretpostavi šta to znači.

Ako ne prestanem da sanjam odlepiću :(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Ja ću da poludim od snova! pre 3 godina 5 meseci #924

  • sanja sanja
  • sanja sanja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
Ako i naučimo da kanališemo i kontrolišemo svoje emocije, to ne znači da ćemo ih se rešiti u snovima. Džabe si ti racionalno odlučila da od te veze nema ništa, kad su osećanja jogunasta, nepoćudna i nadasve glupa. Sanajš ga jer tvoja osećanja nisu raskinula s njima i možda ćeš ga još dugo sanjati, možeš čak i ceo život da proživiš s njim u snovima, da sanjaš ono što ti on nikad nije pružio, jer snovi su često i kompenzacija onog što nam nedostaje u stvarnosti. Jednog dana će se tvoja osećanja najesti i ti ćeš početi da sanjaš nove snove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.476 seconds