Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Strasni kosmari

Strasni kosmari pre 3 godina 9 meseci #850

  • Hyena
  • Hyena's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Pozdrav.

Vec duze vreme imam problema sa snovima, zbog kojih se budim uspanicena u toku noci. Jedno vreme mi se skoro svaku noc desavalo, a sada se takvi snovi desavaju po jednom ili dvaput nedeljno.
Sanjam sebe kako lezim u svom krevetu u svojoj sobi, potpuno identicno kao sto i jeste u stvarnosti. Odjednom pocinje da se pojacava jak zvuk u usima, cuju se jaki nejasni glasovi, više poput nekog mumlanja ili saputanja. U snu pocinjem da panicim i pokusavam da otvorim oci, ili dozovem pomoc, ali nemam glas i ne mogu da pokrenem nijedan deo tela. Kada napokon nekako uspem da ustanem iz kreveta, zvuci se i dalje cuju, a hod mi je veoma otezan, a glas i dalje nije prisutan.
Nekoliko puta, poput jucerasnjeg, desavalo mi se da se tokom cele te histerije pojavi silueta neke osobe kojoj ne mogu da razaznam lice. Npr. pojavljivala se siva silueta iza vrata, koju kada pokusam da pojurim nestane ili se velikom brzinom premesti na drugo mesto. Tokom zadnjeg sna ispred mene u krevetu pojavila se crna silueta zene sa dugom kosom, koju sam u pocetku jedva videla jer nisam mogla da otvorim oci, kapci su mi bili jako teski. Kada sam ipak uspela, ta zena mi se unela u lice, uhvatila me za ramena i pricala nesto necujno. Tada sam pokusala da dozovem pomoc, ali neuspesno. Nakon cele histerije, uspela sam da ustanem iz kreveta i krenula ka izlazu sobe, ali se ta zena nasla ispred mene. Onda sam se opet nasla na krevetu, shvatila da sanjam, i nagovarala sebe da se probudim. Kada sam uspela, srce mi je ubrzano lupalo, a ja sam bila skroz preznojena i uplašena.
Dešavalo mi se da se u takvim snovima i predmeti pomeraju sami od sebe. Npr. knjiga koja stoji na stolu, pomeri se sama. Kada pokusam u snu da objasnim to nekome ukoliko se nadje u blizini, niko ne veruje i kaze da nije video to sto se desilo, taj predmet kako se pomera ili tu siluetu.

Po nekim savetima koje sam pronasla na netu, pokusala sam tokom tih snova da saberem brojeve, kako bih proverila da li zapravo sanjam i uspela sam u tome, sto me je uplasilo, te sam resila da se obratim ovde za pomoc, jer pocinjem da mislim da se te stvari zaista desavaju, jer je situacija potpuno identicna sa onom pre nego sto utonem u san.

Molim za sto brzi odgovor, jer me ti snovi stvarno iscrpljuju, budim se u toku noci, treba mi vremena da se smirim i da ponovo zaspim, i to u strahu da se ne ponove. Hvala unapred na odgovoru.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasni kosmari pre 3 godina 8 meseci #861

  • beloushka
  • beloushka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
nisu to snovi bre, vec onaj svet, ne plasi se
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasni kosmari pre 3 godina 8 meseci #862

  • groznoto
  • groznoto's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
zdravo. citao sam tvoj koshmar i mene mi se dogodilo podpuno isto nekoliko puta veruj mi ne se shalim, samo ne bas slicno nikas ni sam mogao da vidim senishte sto nije mi davao ni da mrdam ni da vikam za pomos ni da se molim, uvjek ustaem izgojan i isplashen znam kako ti e. probaj idi vo crkva, i svaka vecer pred spavajne prekrstuvaj se ako si vernik. mene sad mi e podobro svaka vecer se krstim a otishao sam i na bajacku. sad poslednje vreme sajnam samo voda, i ribe mrtve i zive i voda ovjek e matna nadam se da cu ovde doznam sta mogu da znace!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasni kosmari pre 3 godina 7 meseci #871

  • Kendas
  • Kendas's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Cesto sam imala iscrpljujuce snove, i bojala se posle da zaspim, da se ne ponove, ali su srecom prestali. Samo razmisli da li te nesto muci u stvarnosti, ume da se prenese na san. Iskreno, ja sam otisla u crkvu (nznm koliko verujes u to) i pozelela da se smirim i da me ostave svi koji su mi teret dok sanjam, i znatno se strah smanjio :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasni kosmari pre 3 godina 7 meseci #873

  • Hyena
  • Hyena's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Hvala svima na odgovoru, ali nisam vernik. Crkvu nisam posetila više od 3 godine, niti planiram. Smanjio se broj ovih košmara sam od sebe nakon nekog vremena. Sad se desi nekad da opet sanjam nešto takvo, al' nije više toliko zastrašujuće kao ranije, nabavila sam kućnog ljubimca koji je uvek sa mnom u sobi i sad mi je lakše mnogo čak i kad se probudim u toku noći, jer znam da mi je neko tu, a i jako se retko budim. :P Verovatno mi se to dešavalo zbog iscrpljenosti od škole itd., pošto sam čitala da se taj osećaj nepokretnosti i gubljenja glasa javlja kad zaspimo od jakog umora.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.546 seconds