Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Pomoć!

Pomoć! pre 3 godina 9 meseci #844

  • marija_
  • marija_'s Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Bila bih Vam prezahvalna ako biste mi protumacili san. Hvala Vam unapred! Sanjala sam da mi je majka umrla tugujuci za ocem (a u stvarnom zivotu ona tuguje za njim,sumlja da je stalno opet vara,on se nalazi u drugoj zemlji i dodje 1 u 3 meseca,tad je majka najsrecnija,cesto nas zove i ona bas tada najvise place i tuguje i to se odrazava na njeno zdravlje),bila sam tuzna zbog njene smrti,sedela sam u kuci u kojoj je rodjena zajedno sa ocem i majkinom majkom i jos nekim prijateljima iz skole,a onda je jedna problematicna dvanaestogodisnja devojcica (koja inace zivi dve ulice od mene i koja stvarno postoji,sa kojom sam imala problema)pokucala na vrata i mi smo se potukle i u toj tuci sam pobedila.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Pomoć! pre 3 godina 9 meseci #845

  • Pitija
  • Pitija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 46
  • Karma: 0
Draga Marija,

Ljubav se mora zasnivati na povrerenju. Ukoliko partner ne postuje ljubav i zeli da ode, budite sretni sto ste se tako lako oslobodili nekvalitetnog coveka i veselite se buducoj novoj, pravoj ljubavi koja ce doci. Svoj zivot ispunite radom, budite samostalni i oslonite se iskljucivo na sebe. Prepoznajte pravu ljubav. Da li vas neko stvarno voli i da li vam odgovara. Nemojte da vas zavedu oci, ramena, visina, strasti i slicno.Ne razmisljajte o odnosu vasih roditelja. Ako je potrebno pruzite majci materijalni oslonac, kada budete jednog dana svoja. Bice sve O.K.

Pitija
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.483 seconds