Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: stare cizme!

stare cizme! pre 3 godina 10 meseci #776

  • strawberry
  • strawberry's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 17
  • Karma: 0
sanjala sam da sam bila u nekom klubu i nosila stare cizme od pre 3 godine koje su bile izgazenije i prljavije nego sto stvarno jesu. pojavio se moj bivsi decko (sa sadasnjom devojkom koju u snu nisam videla) poljubio me u obraz i vrat i rekao mi da bi je odmah ostavio, samo da ja pozelim. inace, te cizme sam kupila sa njim, zajedno smo ih odabrali pa sam se u snu i osecala postidjenom sto ih jos uvek nosim. u realnom zivotu znam da me jos uvek voli i pored toga sto se nismo videli vise od godinu dana, pre par nedelja je opet pokusavao da stupi u kontakt sa mnom. sanjam ga jako cesto i zbog njega sam se i logirala na ovaj sajt. verujem i da smo telepatski povezani zato sto uvek znam kad mu se nesto desava, ili kad planira da mi opet pridje uvek me nekoliko dana pre toga obavije neka neobjasnjiva tuga. mozda vam se cini smeshno, ali stvarno je tako. ja neznam vise sta da radim...ali sigurno mu se nikad necu vratiti. ja mislim da cizme u ovom snu simbolizuju bas njega, da i pored toga sto je u gorem stanju nego ikada, nikako da ga se odreknem.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: stare cizme! pre 3 godina 10 meseci #787

  • Asijana
  • Asijana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 0
Ovaj san predstavlja čežnju za starom ljubavi. Tvoje srce želi a glava smatra da ne bi bilo uspešno vratiti se tom čoveku.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.474 seconds