Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: TVRDJAVE

TVRDJAVE pre 4 godina 3 meseci #609

  • kazablanka
  • kazablanka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
SANJAM CESTO STARE GRADOVE U KOJIM SE UVJEK IZGUBIM.PONEKAD SANJAM I MOJ RODNI GRAD TAKODJE STARI,ALI UMOM SNU OD SVEGA MENI POZNATOG JE JEDINO NJEGOVO IME.MOLIM VAS POMOZITE MI DA OVO NEKAKO ODGONETNEM,INACE RAZMISLJAM OVIH DANA DA ODEM DO PSIHOLOGA DA I SANJIM POKUSAM RAZJASNIT OVE "PORUKE "U SNOVIMA.HVALA!:(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: TVRDJAVE pre 3 godina 11 meseci #743

  • kazablanka
  • kazablanka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
kazablanka napisao/la:
SANJAM CESTO STARE GRADOVE U KOJIM SE UVJEK IZGUBIM.PONEKAD SANJAM I MOJ RODNI GRAD TAKODJE STARI,ALI UMOM SNU OD SVEGA MENI POZNATOG JE JEDINO NJEGOVO IME.MOLIM VAS POMOZITE MI DA OVO NEKAKO ODGONETNEM,INACE RAZMISLJAM OVIH DANA DA ODEM DO PSIHOLOGA DA I SANJIM POKUSAM RAZJASNIT OVE "PORUKE "U SNOVIMA.HVALA!:(
:ohmy:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: TVRDJAVE pre 3 godina 11 meseci #752

Ne treba Vam psiholog,treba Vam promjena.Gusi Vas svakodnevnica koja je vec dugo ista.Promjenite raspored u stanu ili raspored i nacin stvari koje obavljate svakodnevno,cak i promjena frizure ili boja kose moze da osvjezi i obavezno otputujte.Ako imate vikendicu,provedite vikend van.U svakom slucaju,priredite sebi nesto sto vec dugo niste,a volite.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: TVRDJAVE pre 3 godina 10 meseci #785

  • Asijana
  • Asijana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 0
Nadovezala bih se na prethodni savet i dodala još samo da ti nedostaju uzbuđenja u životu. Upala si u kolotečinu, kao i mi ostali manje više. Raširi krila, znaš da letiš.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.515 seconds