Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: kolko sanjamo

kolko sanjamo pre 5 godina 10 meseci #54

Ja sanjam svake noci pa mi se cak cini i previse,nocu se cesto budim i kad zaspim ja opet pocinjem da sanjam sto znaci ponekad i 4,5 pazlicitih sna za noc.Mozes li mi ko reci da li je to normalno jer cesto ljudi kazu da ne sanjaju tako cesto i da normalno sanjanje u toku jedne noci nije duze od par minuta a kod mene je to par sati svake noci,zbog cega i nemogu da se setim svih snova jer ih mnogo ima u toku samo jedne noci.Pa zato evo i postavljam ovo pitanje u nadi da cu cuti dosta poucnih odgovora, jer pretpostavljam da ima dosta takvih kao ja, i koje interesuje ovo pitanje
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: kolko sanjamo pre 5 godina 9 meseci #55

  • nata
  • nata's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 1
Ne znam tačno koliko je normalno, ali 4 do 5 različitih snova za noć mi se čini prilično, pošto ja sanjam mnogo manje. Ali ipak, čini mi se da se sve svodi na to koliko je čovek u stanju da se seti, tj. da izvuče materijala iz sna na javu. Ako se ne varam svi mi sanjamo za vreme REM faze sna, a REM faza se dešava nekoliko puta u toku noći, samo je pitanje koliko se ko seća kada se probudi. Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: kolko sanjamo pre 5 godina 9 meseci #56

Evo mene opet u nadi da ce mnogi ovo procitati i diskutirati o ovoj temi
Pa nije valjda da niko nista ne sanja,dajte ljudi javite se da cujemo ko koliko sanja
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.476 seconds