Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: san koji sam sanjala

san koji sam sanjala pre 4 godina 4 meseci #537

  • kazablanka
  • kazablanka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
Sanjala sam muza koji je skoro otisao radit na brodu,Sanjam da je dosao nakon prve nedelje sa izgovorom da je jako tesko bilo i da nije mogao izdrzat fizicki i psihicki,uz to jos nije bio njegov stvarni lik nego neki sasvim drugi meni nepoznati,mada ja njega uvjek sanjam kad je nabrodu kao nepoznatu facu iako znam da je to on.molim vas mozete li mi protumacit ovaj san
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: san koji sam sanjala pre 4 godina 4 meseci #538

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
sve je vezano sa tvojom psihom,.jer ti zelis da on brzo dodje jer se jos nisi nacvikla na to sto plovi i onda se to reflektuje u snoviuma tako da sanjas naepoznatu osobu koja je stvarno on, mozda ti se muz promjenio pa ne mozes da prepoznas tu njegovu promjenu mozda je posatao n bolji, odgovorniji ozbiljniji, a sanjas ga zato sto ti ne ddostaje, san ti ne govori nista strasno/.Navit ces se ti na to sto on plovi jer meni isto decko plovi evo zadnjih 4 godine i ostaje uglavnom [po 4 mjeseci. pa tre u potpunosti razumijem, znam da ti nije lako ali vremenom ces naucit, vjeruj mi ja bi najvise voljlea da mi decko ne plovi.javi se da prodiskutujemo o tvom snu.
pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: san koji sam sanjala pre 4 godina 4 meseci #557

  • kazablanka
  • kazablanka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
hvala puno, mislim da ste upotpuno u prevu kad kazete da se nisem navikla na to odvajenje,pa i teret obaveza i odgovornosti njegovih sto sam preuzeladosta su imali udjela u tome.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: san koji sam sanjala pre 4 godina 4 meseci #558

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
nista :-),slzem se stobom da da su teret obaveza i odgovornosti sto si preuzela njegovih ima udjela u tome.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.484 seconds