Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Vratio mi se san iz detinjstva

Vratio mi se san iz detinjstva pre 4 godina 5 meseci #493

  • TakoNekako
  • TakoNekako's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Pozdrav!
Volela bih da mi pomognete u tumacenju sledeceg sna.

Sanjala sam kako mene i moje drugarice presrece neki covek u liftu nekog hotela, brije moju glavu i pod pretnjom nas natera da se uvucemo kroz jednu malu rupu u podu, apstraktno malu, kroz koju se u stvarnosti ne bi moglo proci.
Kad dospemo dole, moje drugarice i ja, a pojavljuju se jos neki ljudi koje imam osecaj da poznajem iako ne znam ko su, pocinje prica.

Prelazimo razme prepreke, kao sto je neki klaustrofobican tunel kroz koji moramo puzati, razni tesni otvori i slicno, da bismo na kraju dosli do odredjenog "saltera" gde rade ljudi od kostiju, to su neki ljudi koji su takodje kidnapovani kao mi, mrsavi su do kostiju i deluju ravnodusno. Javlja se strah i mi bezimo natrag, i vracamo se kroz sve prepreke i uspevamo da izadjemo.


To je san.

Zanimljivo je sto sam kao mala sanjala san koji je na slicnom principu, provlacim se kroz svakakve jezive i "nemoguce" prepreke, ali se ne secam da li sam uspevala da se izvucem. Isto tako se borim sa nekim jezivim stvorenjima kad predjem sve te prepreke.

U zivotu sam srecna, imam divnu vezu, u porodici je dobro stanje. Kao osoba sam nesigurna, naivna, imam strah od napustanja zbog cestih svadja roditelja u detinjstvu ali nemam nekih vecih socijalnih i licnih problema.

Molim vas da mi pomognete da protumacim san jer me je jako uplasilo kad sam se setila tog istog sna iz detinjstva.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Vratio mi se san iz detinjstva pre 4 godina 5 meseci #494

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
E ovako.Taj covjek u tvom snu sto presrece tebe i tvoju u drugaricu u snu predstavlaja tvoj strah da se odupres necemu u zivotu.Kao da ti u zivotu neko namece neka pravila tipa sto da radis i kako da se ponasas. Mozda bjezis od necega i nemas snage u zivotu da se odupres stvarima. Jednostavno kao da ides kroz zivot pod tekim pritiskom.Ti ljudi sto visdis u snu kada si upala u rupu mogu predstavljati ljude koje se osjecaju isto kao i ti pa su zajedno u tome s tobom. Razne prepreke i tunel i razni tjesni otvori predatvljaju nesto sto te steze pa ne mozes krenuti dalje. Jednostavno kao da te nesto sputava u zivotu. Dobar znak je to sto si stigla do odredjenog saltera i sto si preko svih prepreka uspjela da proces i da se vratis nazad. To znaci da ce se izboriti sa svojim strahovima i da ce se oduprijeti nekim stvarim au zivotu i nesigurnosti. Ovaj san moze biti i odraz tvoje nesigurnosti. Ovo je moje tumacenje tvog sna. Snove tumacim psiholoski, i ne oslanjam se na sanovnik. Drago mi je da si u zivotu srecna :-), i cuvsj tu divnu vezu :-).To sto ti se san [ponovio nije nista strasno nego te samo nagovjestava da ne odustajes i da se odupres preprekama u zivotu. Ovaj san u djetinjstvu je isto znak da rijesavam probleme jer se na kraju uvjek izboris sa cudovistem. Javi se da prodiskutujemo o tome sto mislis o mom tumacenju sna.
Pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Vratio mi se san iz detinjstva pre 4 godina 5 meseci #499

  • TakoNekako
  • TakoNekako's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Tvoje tumacenje je dobro, sigurno je da sam nesigurna i da idem kroz zivot sa izvesnim pritiskom. Samo, osecam da je tu jos nesto. Taj osecaj koji sam imala u snu nije tako obican, a pogotovo osecaj kada sam shvatila da sam to isto sanjala kao mala.

Mislim da to nesto dublje znaci, mada ne znam kako da tumacim. Verovatno je u pitanju nesto sto me jako muci stalno, ne znam... Zaista bih volela da umem da objasnim sebi sve to, i zasto mi onaj covek brije glavu, i ko su oni koscati ljudi... Mogu da kazem da ne mogu da zaboravim taj odvratan osecaj straha i bezizlaza, iako je to samo san...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Vratio mi se san iz detinjstva pre 4 godina 5 meseci #500

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
Ja mislim da te nesto stalno muci. Kapiram mada to sto si osjetila strah u snu ne mora biti nista znacajno za tvoj zivot. Ja sam na primjer jutros sanjala odvratan san i inala strah u snu i san je bio bas jeziv pa ne smatram da to ipm ikakve veze s amijim zivotom.Voljela bih ti objasniti zasto ti taj covjek brije glavu i kos u koscasti ljudi ali zaista i na zalos ne znam. Znam da postoje ljudi koji se bave tumacenjem snov a koji su obuceni za to ali nisam cula za nikog od njih na ovim prostorima. Ti se raspitaj , mozda mi mogli da ti pomognu da ti bolje objasne san, a mozda bi tebi kao licnosti mogli da pomognu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Vratio mi se san iz detinjstva pre 4 godina 5 meseci #503

  • TakoNekako
  • TakoNekako's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Naravno. Hvala puno, svakako, potrudila si se da mi pomognes. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.493 seconds