Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Snovi mi pokazuju buducnost

Odg: Snovi mi pokazuju buducnost pre 3 godina 9 meseci #831

Sonja3s napisao/la:
Meni se dešava nešto slično, ali mi nekako nije smešno. Užasno se bojim.
Sanjam naredni dan, do detalja.
Ja lično ne verujem u napisanu budućnost, verujem da je svaki dan tabula rasa koja čeka da bude ispisana odlukama naše slobodno volje.
U početku sam mislila da je to neki oblik deja vu-a i da se moja psiha malo sjebe pa mislim da sam to što se dešava već sanjala.
Medjutim, testirala sam i rezultati su...pa, zastrašujući.
Probudim se, i zapišem u svesku svoj san, sanjala sam jedan čitav dan, do detalja. Kada uveče pročitam san, to izgleda kao da sam ispisala dešavanja tog dana.
S tim što u mom snu ne postoji ništa vezano za mene, ni jedan razgovor koji ja vodim, niti išta što bih autosugestijom mogla da sama učinim da se ostvari. Već sasvim sporedne stvari, na koje ja ne utičem. Automobili koji prolaze ulicom, ljudi koje vidim na ulici, razgovori izmedju nepoznatih ljudi u prevozu.
Ne razumem, i bojim se. Kako je moja podsvest mogla i da nasluti oko čega će se svadjati nepoznati par u prevozu, a kamoli koje će tačno rečenice izgovoriti.
To što mi se dešava negira osnovnu ideju zbog koje život ima smisla- SLOBODNU VOLJU.
Nije da verujem da mi neko može dati realno objašnjenje ovoga, ali volela bih da dobijem neko mišljenje.
Zašto i kako se ovo dešava? Da li se još nekome dešava? (ne računajući priče kao što su dve iznad, jer tu postoji mogućnost autosugestije, ako izuzmemo ono sa oblakom)
Bila bih jako zahvalan kada bi neko stručan prokomentarisao ovo.
Pozdrav,
Sonja
sonja, nisam stručna, ali imam i ja takve snove... kazu da ljudi koji imaju "istinite snove" su nadprosečno inteligentni ljudi, a čak i pomalo vidoviti. probaj da obratis paznju u stvarnom zivotu. da li imas jake predosecaje, znas sta ce biti itd.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Snovi mi pokazuju buducnost pre 3 godina 9 meseci #832

  • Sonja3s
  • Sonja3s's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Ne znam... imam jaku intuiciju, u srednjoj kad smo iz zajebancije gledali u solju sam postala mit. Prestala sam to da radim kada sam shvatila da se neke prijateljice vode onim sto im ja kazem, a prekipelo mi je kada mi je nepoznata devojka prisla i ponudila pare da joj gledam u solju ...
Ali opet nekako sam sve to pripisivala intuiciji i psihologiji (znas ono kad nekom ko veruje u te gluposti na celu vidis sta mu se desava, pa onda valjda podsvesno i u solji vidis simbole koji asociraju na to) ...
Odavno sam prestala to da radim i niko me ne moze naterati ...
I sada zelim da ovi snovi nekako prestanu ... desavali su mi se s vremena na vreme, ali u poslednjih 15 dana to se desava svakog dana, osim ako popijem pilulu za spavanje, a iste sam i pocela da pijem samo zato sto na njima ne sanjam.
Bojim se da cu sjebati svoj san tabletama, inace mogu da zaspim u svakom trenutku, i plasim se da se ne navucem i dobijam nesanice bez njih... ali zelim da ti psiho "vidoviti" snovi nestanu... mrzim ih i plasim ih se ...
Ako neko zna kako da ih se otarasim ... bila bih mu zahvalna :)
I hvala plavuso na odgovoru :)
Pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Snovi mi pokazuju buducnost pre 3 godina 9 meseci #835

sonja, lepo ti ja kazem da si vidovita :) a to neces moci izbeci. :) i nemoj da se navikavas na tablete, postaces imuna na njih, pa ce ti trebati sve jača doza, tako da, to nemoj da radis. i nemoj se plasiti tih snova, shvati da imas "boziji dar" i zahvali mu se na tome :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Snovi mi pokazuju buducnost pre 3 godina 9 meseci #838

  • Sonja3s
  • Sonja3s's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Mnogo koristi od Bozijeg dara osim sto me prepada i sto cu zahvaliti u Topolnici zbog njega ... ili da iznajmim liniju kao Milan Tarot :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Snovi mi pokazuju buducnost pre 3 godina 9 meseci #846

  • ksenija10
  • ksenija10's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Da, dešava se i meni, nekad su to svakodnevne stvari, a nekad baš važne. Sviđa mi se to...B)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Snovi mi pokazuju buducnost pre 3 godina 9 meseci #848

  • mizzy
  • mizzy's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Meni se isto desilo...sanjala sam poznanicu,i sutradan sam je srela tako obucenu,sa naocarima za sunce,majicom,..i na istom mestu kao i u snu.Nikad ranije nisam videla tu garderobu na njoj...tako da nije mogla biti koincidencija
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.577 seconds