Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Snovi "Trcanje ka suncu" i "Molitva u crkvi"

Snovi "Trcanje ka suncu" i "Molitva u crkvi" pre 4 godina 8 meseci #341

  • shaft
  • shaft's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Sanjao sam dva sna koji su totalno razlicitog sadrzaja a I takodje nemaju veze sa prethodnim snom Iz teme “Intuicija ili san” Ali su ostavili dubok osecaj u meni.

Prvi san pocinje tako sto sanjam sunce koje drzim u rukama. Kao loptu. Zatim se slike vracaju brzinom kao u nekom filmu kada se coveku vracaju secanja iz proslosti.
Zatim se nalaazim u podnozju neke planine ili brda a sunce je iznad njega.
Odlucujem se da ponovo krenem ka njemu. U toku puta nailazim na razne prepreke
Koje lako savladavam. Zatim dolazim do neke metalne ograde a sa druge strane je
Pas koji laje na mene, a vezan lance. Samo mali prolaz imam izmedju. Ja nastavljam.
Dolazim do kuce kroz koju moram da prodjem. Znam da je bila bela skroz. Ulazim
Na vrata ali izlaz sa druge strane je jedino prozor. Ulazim u jednu sobu I vidim coveka koji stoji na sredini bocno od mene. Ulazim u drugu sobu gde lezi neka devojka prekrivena belim carsafom. Prolazim pored nje I izlazim kroz prizemni prozor.
Trcim preko livade, a ispred je suma. Sunce mi je sve blize. Ipak u tom trenutku me doziva glas, cinimi se onoga coveka iz kuce koji govori “vrati se sad kad si bio ovde”
Inace taj glas je glas moga druga koji je u stvarnosti bio protiv veze samnom I verenicom.
Tad se budim.

Drugi san cu opisati krace.
Nalazim se u taxi vozilu koje vozi neka zena. Govorim joj da me vozi do crkve.
Pravi dva kruga oko nje I kaze mi da ce I ona uci. Tada mi nestaje sa vidika.
Sledeca scena ja se nalazim pred ikonom Svetoga Marka. U tom trenutku mi
neko dize ikonu kao stranu bloka I ispod nje se nalazi druga sa slikom lava.
Pita me ta osoba sto se molis kad ovo nije ikona Sv. Marka. Ja objasnjavam da se lav
na pravoj ikoni Sv. Marka nalazi iza njega.
Zatim vracam pravu ikonu saginjem se I ljubim je.

Jeste da sam u stvarnom zivotu I krsten u crkvi svetoga Marka, kao da je I posecujem.
Ali me zanima dali postoji ikakva povezanost sa snom iz teme “Intuicija ili san” I kako bi mogli protumaciti ove snove?

Hvala unapred
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Snovi "Trcanje ka suncu" i "Molitva u crkvi" pre 4 godina 8 meseci #342

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
Mozda i ima neke povezanosti, ali snove treba dobro analizirati da mi se to vidjelo. Po meni glas tog covjeka, a u stvarnosti tvog druga moze biti povezan sa snom intuicija ilisan. Ai crkva je mozda povezana na taj nacin sto ti taj svetac na kojeg si kirsten daje snagu za dalju borbu.Sanjati crkvu moze oznacavati neki mir. Snovi su ti veoma interesantni. To je neko moje misljenje o tvo0jim snovima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.477 seconds