Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Ruzni snovi koji se ponavljaju....

Ruzni snovi koji se ponavljaju.... pre 4 godina 8 meseci #336

  • sim_ona
  • sim_ona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Radi se ustvari o snovima koje sanja moj sin...Uvek su to snovi sa demonima,monstrumima i sl.gde on je taj koji vrsi egzorcizam,koji se bori protiv zla i tome slicno...kaze da se probudi bukvalno paralizovan i posle ne moze da zaspi dok ne svane.Kao da ima osecaj da je to neka borba u kojoj se on mora opredeliti izmedju dobra i zla...
On nije dete,ima 19 godina normalan zdrav momak...
U vise navrata jos kad je bio mladji sanjao je andjele,sanjao da gledajuci svoj lik u ogledalu vidi Isusa,pa bih volela da cujem misljenje...napominjem da zbog vakvih snova,mislim na one ruzne,ima poremecaj spavanja.
Pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Ruzni snovi koji se ponavljaju.... pre 4 godina 8 meseci #343

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
Ja mislim da to sto se bori u snovima se demonima i monstrumima moze predstavljati to da se on bori sa samim sobom. Mozda se bori sa svojim unutrasnjim demonima. Mozda ima nekih poteskoca i problema u zivotu koje mu nije lako rijesit pa se bori s nima na taj nacin sto to iskazuje u svojim snovima. Ne znam da li sam u pravu ali u slucaju da jesam neke vidi koje problerme ima i neka i9h pokusa rijesit i mozda vise nec e imat takvih snova. Ovo je moje misljenje, a da li je ispravno ne znam . Voljela bih da mi odgpovorit da vidim sta mislite o m ojem tumacenju sna vaseg sina.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.472 seconds