Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: tri sna u jednom

tri sna u jednom pre 4 godina 10 meseci #300

  • vaga
  • vaga's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 7
  • Karma: 0
sinoc sam sanjala bas neki cudan san. trazila sam po samovnicima sta bi to otprilike moglo biti ali nikako ne mogu da nadem neke detalje koji se jasno sjecam.
ne sjecam se cijelog sna, samo dijelova, dolaze na momente.

sjecam se da sam trudna, imam dugu, ravnu, svjetliju smedu kosu - u stvarnosti je zapravo kraca i tamno smeda i nije bas ravna.
onda odjednom kao kroz maglu mi dolazi, neka livada, ja sam mali djecacic, mozda nekih 7 godina, ne vise, igram se s drugovima, smijemo se.
potom gledam svoje zube, usta mi sirom otovrena, gledma u ogledalu kutnjak, plomba mi ispala i rupa u zubu, jezikom diram kad jedan komadic zuba otpade.dirnem opet jezikom nista ne boli samo velika rupa.zagledam da vidm da se zub nije jos pokvario i nije, cist, nema crnila nigdje.razmisljam sta da uradim jer u tom trenutku ne mogu otici zubaru, noc je, zubar nocu ne radi.razmisljam sta bih mogla da uradim da mi ne otpadne jos zuba, sta da radim dok ne svane a ujutro cim se probudim idem zubaru da mi stvai novu plombu.


molim vas da mi pomognete oko ovog sna.pokusala sam sama da odgonetnem nesto ali ne ide mi bas najbolje.
puno pozdrava i unaprijed zahvaljujem
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: tri sna u jednom pre 4 godina 9 meseci #303

  • DreamGirL
  • DreamGirL's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
... Када ?ања? да ?и тр?дна, значи да ће ти ?е о?тварити нека жеља, одно?но доживеће? неки ??пех... Д?га ко?а значи неке бриге или непри?атно?т на п?т? ... То ?то ?и ?ањала везано за з?бе значи боле?т или не??пех, а и да ће? прекин?ти везе ?а неком непожељном о?обом ... Нажало?т не знам ?ад да ?ве то повежем па да ти тачно "одгонетнем" ?ан, али можда ће ти некако ово помоћи ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: tri sna u jednom pre 4 godina 9 meseci #304

  • vaga
  • vaga's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 7
  • Karma: 0
hvala :))) ne znam ni ja tacno sve da povezem ali ipak nesto se moze sklopiti od svega.
trazila sam svuda sta bi moglo da znaci kad sanjas da si dijete i to musko i nema nigdje, ima raznih varijanti koje su povezane s djecom ali to da sanjas sebe kao dijete to nisam nigdje nasla.

ali ipak hvala puno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.493 seconds