Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: staklo

staklo pre 5 godina 4 meseci #131

  • sanjalekic
  • sanjalekic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 22
  • Karma: 1
Zanima me zasto u zadnje vrijeme stalno sanjam staklo,sinoc sam ga po treci put sanjala. Prvi san koji je bio vezan za staklo bio je kao ja s drustvom idem negdje kolima i mi se slucajno sudarimo autom o neki kamion koji se niotkuda nasao na ulici, ali svi smo prezivjeli samo su se slomila dva stakla sa zadnjeg sjedista i parcici stakla su bili na auto putu i na zadnjem sjedistu od auta. Drugi ide ovako kao ja sa majkom i bratom u kuci i cini nam se da je neko u kuci, moja majka krene da vidi ko je kad ugleda lopova i udari ga s nekom kutijom a kasnije se moja majka odjednom stvori iza kuce i udara lopova staklenom flasom o glavi, koja se isto tako razbila na parcice staklo koji su se bas jasno vidjeli u snu, isto tako sinoc sam sanjala pola casa koja je bila ne nekoj visocijoj polici i ja sam je slucajno udarila loptom i ona se slomila, koliko se sjecam isto mislim da su bila parcici staklo. zanima zaista sto znaci ovaj san, sigurno nosi neku por koju ja nisam jos otkrila, Bila bi veoma zahvalno ako bi neko umio da protumaci moj san
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.449 seconds