Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Moja svadba

Moja svadba pre 1 godinu 10 meseci #1213

  • makky
  • makky's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Draga Pitija,
Bila bih vam zahvalna ukoliko biste mi pomogli da protumačim san koji se ponavlja na pomalo čudan način.
Sanjam svaku noć skoro isti san, nekad duža verzija, nekad nešto kraća.Prvi put kad sam sanjala taj san on je bio kraći i iz noći u noć tematika se proširuje.
Prvu noć sam sanjala samo da sam na nekoj svadbi, ne mogu da zaključim čija je i jako sam nervozna.
Poslednja verzija, deset noći kasnije, ovako izgleda:
Sanjam da treba da se udam. Najpre prosidba. Nepoznat momak je u pitanju. Prosidba je bila neobično lepa i ja sam bila srećna i zadovoljna. Nešto kao na nekoj beloj tabli je nešto ispisao i ja to gledam, čitam i slova se sama od sebe pretvaraju u "UDAJ SE ZA MENE". U pitanju je momak kog ne poznajem u stvarnom životu, a u snu to je moj bivši muž, koji se nakon razvoda još jednom oženio pa se razveo. I sad treba ponovo da se ženi (treći put) sa nekom devojkom i nedelju dana pre svadbe odustaje od toga i prosi mene.
Nakon ovog, u snu počinje moja svadba, pripreme itd. Čekam goste koji treba da se okupe u mojoj kući. Mene hvata nervoza, sve kreće naopako, ne mogu da stignem da se spremin, nema frizera, šminker nije još došao i ne mogu da nađem venčanicu...a gosti polako pristižu. Izuzetno sam nervozma i napeta, svi govore da je venčanica tu, a ja nikako ne mogu da je pronađem. U tome moja mama donosi venčanicu(mada sebe nisam videla u venčanici, niti sam videla kako venčanica izgleda) i nadalje je sve ok, spremam se, smirena sam i opet sam srećna i zadovoljna. Ali sad me tišti nešto drugo, nisam sigurna da je to osoba za koju bih ja trebala da se udam, da li je taj momak baš najbolji izbor za mene. Ali to nikom ne govorim, samo o tome mislim i ipak se udajem, i opet sam srećna...Sam čin venčanja se ne pojavljuje u snu.
Svi detalji koji su bili u prethodnom snu, pojavljivali su se potpuno identični u svakom narednom...od prostorije, ljudi, mog raspoloženja itd.
Iz noći u noć me proganja ova ista priča (iako uz ovaj san svaku noć imam po još jedan ili dva sna)...Unapred zahvalna... Unapred zahvalna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.436 seconds