Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Bivsi momak

Bivsi momak pre 3 godina 1 mesec #984

  • zbunjenko
  • zbunjenko's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Da malo objasnim svoju pricu, za pcetak. S vim momkom sam se bas fino druzila i pricala mu bukvalno svaki detalj bilo kog muvanja s nekim ili od bivsih, pa cak i ono dokse nismo poznavali. Isto tako i on meni. Uvijek je imao neke komenatre tipa: kako neko moze mene ovakvu da povrijedi i sl. da ima takvu curu,zadrzao bi je.. skoro smo se smuvali.. ali nismo nastavili jer ide na brod i ne moze da ima opet vezu na daljinu.. sad smo opet u kontaktu,da ne objasnjavam bas detalje..uglavnom,sinoc sam ga sanjala u totalno bolesnom snu : u prizemlju moje kuce,gdje nikad nije bio ,ljubi se sa mojom strinom! preda mnom i ja to samo gledam,svovrijeme me gleda u oci.. POMOZITE LJUDI!!! :(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bivsi momak pre 3 godina 1 mesec #992

  • Marshall
  • Marshall's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Taj san mozete tumaciti kroz dvije osobe. Moguce da nije vas decko u prvom planu nego upravo vasa strina. Razmislite o tome da li vas je strina necim povrijedila ili imate neke nerjesene stvari sa njom.

Takodje, moguce je da sumnjate u njegovu iskrenost, ne znate da li vam je rekao istinu, da li da mu vjerujete, i podsvijest vam sugerise, upozorava vas da malo vise o tome razmislite.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.490 seconds