Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: ovaj san sam sanjao vise puta, zanima me sta znaci

ovaj san sam sanjao vise puta, zanima me sta znaci pre 3 godina 2 meseci #958

  • Simeon
  • Simeon's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Sanjao sam više puta isti ovaj san i zanima me šta bi to moglo značiti? - U snu krećem od kuce prema crkvi, vreme je samo sto ne padne mrak i kako idem prema ulazu u dvorište crkve, dodjem na sred otvorenih ogromnih vrata. Tada se zagledam u stranu gde je tamno i tamo sedi veliki crni pas. Nepomicno sedi i gleda u mene, uvek u snu tada prodjem pored i dodjem do jedne visoke zgrade, popnem se na vrh, skočim i počnem da letim. Letim prema nekom jezeru, tamo stanem i zagledam se u okolo. Neverovatno lep pogled na vodu i šumarak sa leve i desne strane jezera. Voda bistra i iznad nje uz šumu slaba magla. Rajski prelep osećaj i pogled. Tada se budim. Vise puta sam tako isto sanjao, dok nisam u snu pomazio psa koji sedi kod crkve. Od tada nisam sanjao da letim ali uvek zavrsim na istom jezeru i sa istim predivnim osecajem se probudim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ovaj san sam sanjao vise puta, zanima me sta znaci pre 3 godina 2 meseci #959

  • Plavooka82
  • Plavooka82's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 1
Molim Vas da mi pomognete vec vise od 20 puta sanjam isti sam....
Stalno sanjam kako odlazim kod bivseg verenika po svoje stvari koje sam ostavila kada smo se razisli... Iako je proslo vec skoro 4 godine od kako nismo zajedno, ja sam sada udata i on se ozenio i ima dete, stalno sanjam kako odlazim po svoje stvari i on mi uvek daje kao neku torbu sa mojim licnim stvarima, prem da sam sve moje licne stravi ponela ostale su samo stvari za domacinstvo koje sam mu ostavila i za koje je po dogovoru, trebao da da novac, ali ga nije dao, i zbog toga nismo vise u kontaktu....
Molim Vas da mi pomognete jer ne znam sta da radim, uvek posle takvog sna sam ocajna i nervozna, jednostavno NE ZELIM da ga sanjam!
U braku sam sa covekom koga obozavam kao i on mene , takav san mi zaista ne treba.
Unapred Vam hvala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.489 seconds