Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: ne znam kako tacno da protumacim?!

ne znam kako tacno da protumacim?! pre 3 godina 3 meseci #950

  • smsaki
  • smsaki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
sinoc sam sanjala kako ce smak sveta da se dogodi sutra..ja idem sa mojom porodicom setam i kao da je sve normalno,napolju lep dan ,sunce sija..usput zagrlim neku devojku koju uopste ne znam(mislim i da sam je prvi put videla sad u snu) i kazem joj ajde da steknem jos jedno prijateljstvo ,pa ako prezivimo mozemo i da se druzimo,srecno ...i odjednom sam ja sa mamom i tatom u nekom privatnom avionu gde putujemo sa klintonomi jos 2,3 ljudi.. i i on mazi moju mamu po ruci i kaze kako mu se svidja njen sako ,a ona nekako sve izbegava njegov dodir i okrece se ka tati i mazi ga po glavi i bas se vidi onako kako ljubav izlazi i z njih ..i ja tu onako kazem za sebe ,mozda i prezivimo s obzirom da idemo sa klintonom u avionu .. jos mi je i ostalo u glavi kako se neki avioni ruse onako oko nas ...ne znam kako da ga protumacim ,pa ako mozete pomozite :) ...ja sam sad vec 2 meseca odvojena od mojih i u americi sam ..tako da je sve nekako i povezano,a radnja sna se odigravala u beogradu ..a vec 4,5 put sanjam smak sveta...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.455 seconds