Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: ako mozete da mi protumacite

ako mozete da mi protumacite pre 3 godina 4 meseci #933

  • Mici
  • Mici's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
sanjala sam da imam nekog crnog psa i da ga mazim a on se na kraju pretvorio u slona koji lezi na mom krevetu, inace stalno sanjam takve snove(nemoguce) pocnem da sanjam jedno pa se to pretvori u nesto drugo sto nema veze nisacim a i stvarnom svetu je nemoguce npr. predmet se pretvori u neko zivo bice i obrnuto,sta bi to moglo da znaci?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ako mozete da mi protumacite pre 3 godina 3 meseci #938

izuzmite u ovom slucaju znacenje i psa i slona,pa i ostalih stvari koje sanjate.U vasem slucaju osnova snova je da se nesto uvijek pretvori u nesto drugo.Vi,ustvari,jos uvijek trazite sebe i svoje mjesto u bivstvovanju.vjerovatno brzo mjenjate hobije,interesovanja,mozda cak i poslove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ako mozete da mi protumacite pre 3 godina 3 meseci #940

  • Gaga797
  • Gaga797's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Сањала ?ам да ?е ?да?ем, али ни?ам хтела за тог човека да ?е ?дам и била ?ам ?ако т?жна, али ипак ?ам ?е ?дала за њега, али никад ни?ам била ? вези ?а њим, тад ?ам га први п?т видела ?живо. ?ли ?ам о?ећала као да морам да ?е ?дам за њега ?ер не бих и?пала фер према њем?, а била ?ам т?жна ?ер ?ам волела др?гог и хтела ?ам за њега да ?е ?дам. ?ко би?те могли да ми помогнете да прот?мачим та? ?ан. Хвала ?напред!:ohmy:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ako mozete da mi protumacite pre 3 godina 3 meseci #941

  • d_pantic
  • d_pantic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Molim vas da mi protumačite san..

Sanjala sam da sam u kući od moje tetke gdje provodim raspuste i da su odjednom u hodniku dvije zmije.. jedna je bila kraj mene al sam je izbacila u hodnik.. Bile su maslinasto zelene boje. Pošto vrata od dnevne sobe imaju staklo na sebi, kada su zmije skocile ja sam zalupila vratima i ostao je otrov na staklu a one su pale na pod ošamućene (od ta d ih više nisam vidjela pa ne znam da li su mrtve) pobjegla sam u sobu gdje je bilo puno paukova malo vecih dimenzija i jedan pacov.. Tada je zazvonio alarm i probudila sam se .. Nije mi prvi put da sanjam čudne snove ..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ako mozete da mi protumacite pre 3 godina 3 meseci #943

  • krava
  • krava's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Здраво. Веќ д?го ?ањам да ?е возим а?тоб??ом или а?томобилом. Увек п?т??ем негде и ?е онда враќам на мо?о? ?лици. Обично неко др?ги ?е возач а?томобила, а не ?а. Про?л? ноќ ?ан ?е био мало др?гачии ?ер ?а и мо?а роѓака ?мо трчали и?пред а?томобилима ? ?едном ?мер? па онда ? ??протном и ?ве тако. Де?ава ?е такоѓе да ?ањам да ?е возим лифтом. Шта ?ве то значи? Хвала ?напред. :)
Poslednja izmena: pre 3 godina 3 meseci od krava.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ako mozete da mi protumacite pre 3 godina 3 meseci #945

Vrlo retko sanjam, i zasad su svi simboli bili tacni ili i to bio dezavu,ali u smislu da prvo to odsanjam pa da mi se desi u zivotu.

Pre neko vece sam sanjala da sam kod zubara na pregledu i da kako je zakacio jednu plombu da je proveri ona je ispala i otkrila kvarna jos tri zuba, otvorila se jedna velika rupa, ali me nista nije bolelo. tu se sam zavrsio... Ostalo je kao da prica jos nije zavrsena i da tek ima da se radi...

Hvala :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.644 seconds