Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Vase misljenje o mojim snovima-ponavljaju se!

Vase misljenje o mojim snovima-ponavljaju se! pre 3 godina 4 meseci #928

  • andzabret
  • andzabret's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Evo da se pridruzim i ja,da vas pitam sta mislite o mojim snovima,da protumacite bar malo.Uvescu vas kratko u pricu.4 godine sam bila sa jednim deckom,bila je to velika ljubav sa moje strane,prva velika ljubav,a sa njegove ja se nadam da me je bar malo voleo kao sto je govorio,ali se jako lose zavrsilo.On je bio jako los po mene,i nije bilo moguce promeniti to sto on jeste,neko ko pije,luduje,vara...itd.Ali na kraju sam ja ispala kriva za sve,zbog lazi drugih.Ubrzo kada sam prekinula sve kontakte sa njim i sa svima u svojoj blizini otisla u drugi grad,nasla sam novog decka u kojeg sam se mozda cak istom silinom zaljubila,i evo u decembru sada ce nam biti 4 godine.Za te 4 godine o bivsem nista nisam cula niti ga videla ne znam nista o njemu,apsolutno nista.E sad poslednjih godinu dana svaki drugi dan sanjam iste snove,tj sa istom radnjom,bivsi i ja se nalazimo i mirimo,on mene trazi uglavnom,salje poruke,ja uvek pristajem odlazim mu,on nikad ne izgovara puno reci,samo mi njegovi izrazi lica pokazuju njegova osecanja,tuga,sreca,zabrinutost...obicno su radnje u njegovom mestu,kuci,on me grli ljubi dok ja npr spremam da jedemo,govori kako mu je drago da sam tu,dize me vrti i smeje se i vidim da je srecan a i ja.I uvek imam utisak da sanjam po citavu noc,da pola svog zivota presanjam,i sve je tako realno,stvarno,osetim dodire,mirise,njegovu kozu al bas sve osetim kao da je stvarno.I najvise me brine sto to sanjam svaki drugi dan,evo bas sam sinoc sanjala,i vec pocinjem da se brinem.Ne zelim da verujem da je to nesto sto predskazuje,jer imam savrsenu osobu pored sebe.Ali ne mogu ni da dodjem sebi da to toliko sanjam i uvek sve isto,a cak ni ne mislim na njega.U poslednje vreme toliko cesto sanjam i realne situacije da vec brinem da varam ovu divnu osobu pored sebe.Da mu vise ni ne govorim sta sanjam,bojim se zabrinuce se i on.Recite mi neko svoje misljenje,bicu zahvalna :) Znaci nisam neko ko je sujeveran,i veruje u svasta,ali ovo vec postaje cudno,ipak godinu dana jedno isto!I ZAISTA IZVINITE NA SIRINI I DUZINI POSTA!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.466 seconds