Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Običan san ali me jao zanima značenjee

Običan san ali me jao zanima značenjee pre 3 godina 5 meseci #906

  • tamytasha
  • tamytasha's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Bila bih veoma zahvalna kad bi ste mi pomogli da protumačim san..
Već mjesec dana sam u inostranstvu kod babe i dede.Jos malo se vracam u svoj grad...Dogovorila sam se s jednim momkom s kojim sam bila u vezi bez obaveza da budemo u normalnoj vezi kad dodjem...Njega sam i sanjala..
Isla sam gradom s njim..Zgrlila sam ga oko struka.Pitao me dal ga volim.Rekla sam da ga volim.Postavila sam mu isto pitanje i dobila odgovor ' potrebno je vrijeme ali mi se svidjas'..Zatim me podigao u centru grada na ledja tacnije prebacio noge preko ramena i tako me nosio u cetru grada !
A potom sam sanjala drugi dio sna koji je bio totalno nepovezan...Sanjala sam troje stepenica jedno do drugog na kojima je bilo dosta ljudi..Ja sam samo stajala i gledala te stepenice...Ali ti ljudi su samo stajali na njima.

Bila bih vam veoma zahvalna kada biste mi protumacili san
Veliki pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Običan san ali me jao zanima značenjee pre 3 godina 5 meseci #907

  • badDreamer
  • badDreamer's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
Troje stepenica verovatno oznacava puteve koji ti se nude i na tebi ja da odlucis kojim ces da krenes.. Posto treba da sa se penjes njima,oznacava neka tvoja dalja napredovanja u zivotu. Koji god da odaberes neces pogresiti. A sto se tice prvog dela sna,to je samo tvoja velika zelja da budes sa njim ali si takodje i svesna u stvarnom zivotu da se moze desiti da te on ne voli istom jacinom kao i ti njega.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.495 seconds