Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Ako mozete pomozite mi oko tumacenja ovog sna :)

Ako mozete pomozite mi oko tumacenja ovog sna :) pre 3 godina 5 meseci #904

Sanjala sam bivseg decka, koga nisam videla vec 8-9 meseci... kako se srecemo na nekoj ulici, a on je u kolima, i kako me je video sve vreme gleda u mene, ja u njega, ja sam se cak i sapela koliko je to uticalo na mene, on vozi i dalje gleda, i staje i krece za mnom, ja krenem da idem, on me zove i tu kao nesto pricamo. onda sam odjednom u kuci njegove sadasnje cure, gde me njena sestra pita nesto za njega. i posle smo on, ta devojka, i ja u kuficu, gde on kao bira izmedju nas dve, uhvati nas obe za ruke, i kao odabere mene, i ja pocnem da placem jer mi zao te devojke, i to mu kazem, i posle kao setamo nas dvoje, i zajedno smo, sve super...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Ako mozete pomozite mi oko tumacenja ovog sna :) pre 3 godina 5 meseci #921

  • sanja sanja
  • sanja sanja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
To je tvoja nesvesna želja da nastaviš vezu sa bivšim dečkom, pa ako ne može na javi, pomirenje makar stigne u snu. Pri tom, osećaš krivicu zbog njegove sadašnje devojke, to govori da si inače suviše usmerena prema drugima, a malo se baviš sobom. Jer, te tvoje suze nad devojkom-pobednicom jesu u stvari suze nad samom sobom, jer si ti ostavljena, a ne ona.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.488 seconds