Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: SNOVI ILI VIZIJE ??????

SNOVI ILI VIZIJE ?????? pre 3 godina 6 meseci #900

  • lena20
  • lena20's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0

Neznam koliko san moze uistinu znacit nesto, ali ja sam zadnjih dana upravo zbog jednog sna malo iznenadena, izgubljena ili ne znam vise sto nisam.

Prije 10 godina sanjala sam jednog te istog momka. Mi smo u jednoj kuci, mali djecak stoji na vratima sobe, u sobi je taj muskarac. soba je ispunjena knjigama, kao neka biblioteka, muskarac je duze kovrtlave tamnosmede kose, i nesto pise za radnim stolom. njegov karakter je pomalo cvrst, i djeluje mi jako ozbiljno. ja uzimam djecaka za ruku, koji gleda u muskarca nekako sa strahopostovanjem i kazem mu " pusti sine tatu da uci u miru". Poslije sam jos par puta sanjala tog istog muskarca za istim stolom, s knjigama. Posto sam vec bila u vezi jednoj slicnoj osobi mislila sam da je to moj momak, ( s kojim sam jos uvijek u vezi ) isto izgleda kao i muskarac iz sna, stim da mu je kosa kratka, i karakter nije slican i nema nista s knjigama. Ali mislila sam to je moj momak kovrtlave kose to je to. No sada nakon 10 godina upoznala sam tu osobu koju sam sanjala. S tim da ja i ta osoba smo iz dvije razlicite drzave, nikada se nismo sreli ranije, ima dugu kovrtlavu kosu i karakter odgovara osobi iz sna, i ima veze sa knjigama. Nismo u vezi kratko smo isli na neka predavanja, simpatican mi je , i mislim da je obostrano, s njegove strane sam osjetila isto. U vezi je kao i ja, i trenutno nismo u kontaktu. Ono s cim se mucim, je koliko je zapravo je da li je moguce sanjati stvari koje ce nam se desiti, ili sta moj san zapravo znacio. Dva puta mi se desilo da sam sanjala stvari koje su se zapravo poslije desile. Pomozite da protumacim ovo. u glavi mi je potpuna zbraka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: SNOVI ILI VIZIJE ?????? pre 3 godina 5 meseci #902

  • Jung II
  • Jung II's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
kao prvo, san moze nagovestiti buduce dogadjaje i u to nemoj da sumnjas. Drugo, s obzirom da si ga vise puta sanjala, tvoja podsvest ti daje do znanja da je to nesto bitno... san uglavnom uvek treba gledati kao nesto licno,kolektivno i porodicno .
Moguce je da je najava navedenog poznanstva...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: SNOVI ILI VIZIJE ?????? pre 3 godina 5 meseci #914

  • sanja sanja
  • sanja sanja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 0
Postoje prekognitivni snovi i treba da redovno zapisuješ svoje snove, i to odmah čim se probudiš, jer detalji brzo iščile.I te kako je moguće da si sanjala svoju budućnost, a kad imaš prekognitivni san, nema šanse da ga ne prepoznaš u stvarnosti istog trenutka. Prati svoje snove i nemoj lako da odustaneš od tog dečka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.530 seconds