Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Smrt, decko, stene, bela boja... Cudno!

Smrt, decko, stene, bela boja... Cudno! pre 3 godina 6 meseci #897

  • Anna
  • Anna's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Ne secam se tacno svih delova sna, ali napisacu ono cega se secam... Nocas sam sanjala kako osoba koju sam par puta videla u zivotu umire. Naime to je jedan decko koji mi se nekada svidjao, tj. bio mi je simpatican, ali nikada nista nisam imala sa njim cak i on ne zna da postojim. Tako da mi uopste nije jasno otkud on u mom snu! Ovako je san izgledao: Ja sam sa njim bila u vezi, ali ta veza je bila bez emocija sa moje strane i jednog dana ja odlucim da mu kazem da ja tako ne mogu da funkcionisem, drag mi je ali nista jace ne osecam prema njemu i da zelim da raskinem sa njim. Medjutim on me je molio da ostanem sa njim, govorio mi je kako me voli, kako ne moze da zivi bez mene... ali ipak ja sam to prekinula... Posle toga se niceg ne secam i onda u snu mi se javljaju on i neka njegova devojka, sede na nekom ogromnom kamenu, rastaju se (on valjda treba da ide negde), a ako njih samo stene, ogromne stene, na sredini put i neki tunel, njih dvoje sede pored puta. Nigde zive duse samo njih dvoje sve je pusto i od kamena. Rastanu se oni i meni odmah stize vest da je on umro. Nakon toga ja odem u njegovu kucu (mada nemam pojma da li je bila kuca ili bolnica, znam samo da je sve bilo belo oko mene i puno ljudi) sva uplakana i uznemirena u nekim trenucima sam krivila sebe za njegovu smrt i govorila: "On te je voleo da si ostala sa njim ovo se ne bi desilo." Otisla sam u neku sobu i na krevetu nasla njegov telefon, uzela ga, usla u poruke i u njemu sve poruke od mene. Tu se jos vise uznemirim i pocnem jos jace da placem, shvatila sam tek sad koliko me je voleo i koliko je zaista bio iskren prema meni. Podizem glavu i pored mene odjednom njegov najbolji drug isto obucen u belo, tj. imao je belu majicu. Zagrlio me je, poceo da place sa mnom, uhvatio za ruku i otisli smo do nekih stepenica u toj kuci ili bolnici sta je vec, stajali na najvisem stepeniku gde se videlo predivno nebo, puno zvezda, zadrzala sam pogled na nebo, zatim pogledala u njega i sa ocima punim suza rekla mu: "STA MISLIS, DA LI NAS SADA POSMATRA, DA LI VIDI KOLIKO MI JE TESKO?" Probudila sam se i pocela da placem. Mada ne znam tacno ko je devojka koja je bila sa njim, da li sam to bila ja ili stvarno neka njegova druga devojka i nemam pojma kako je on umro ili mozda poginuo... Molim Vas, recite mi koje bi znacenje mogao da ima ovaj san?!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Smrt, decko, stene, bela boja... Cudno! pre 3 godina 5 meseci #901

  • Jung II
  • Jung II's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Opasno je nestrucno tumacenje snova.
Takodje je bitna serija snova tj. staviti u kontekst snova i ovaj san.
Najverovatnije si raskrstila u podsvesti sa nekim...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.514 seconds