Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Ретко кад ?ањам, али кад ?ањам...

Ретко кад ?ањам, али кад ?ањам... pre 5 godina 6 meseci #89

  • Bordoise
  • Bordoise's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Синоћ ?ам читала неке гл?по?ти по нет?, како видети ? ?н? ?та неко ми?ли о теби... По?то ми ?е било ?ако до?адно, ре?ила ?ам да ?радим по ?п?т?тв?.. Поента ?е, дакле, напи?ати на папир? име и презиме те о?обе, ?авити папир два п?та, нацртати на томе очн? ?аб?чиц? и ?тавити под ?а?т?к док ?е изговара?? неке гл?по?ти.. По?ле зами?ља? одређен? ?цен? ? ко?о? ти ?е открива ? ?н? ?та та о?оба ми?ли о теби. Поента овог ?вода ?е да ми ?е та о?оба ?авила дана? да ме ?е ?ањала... ?о? ни?е рекао о чем? ?е реч.
Међ?тим... ?лабо ?е ?ећам.. али знам да ?ам ? ?н? и?то ?павала, о?етила ?ам како ?ам ?е проб?дила и поред ?ебе ?ам имала дете... ?пла?ила ?ам ?е и мама ?е ??ла ? ?об?, ?ва ?рећна љ??кала дете.. и као а?де ?ине, види ?вог ?ина..
?а зб?њено ?зимам дете, ?лазим ? др?г? ?об?, ?ви ?е рад???.. ?зима?? ми дете, игра?? ?е..
?а питам мам? кад ?та како... она ми ?а?но изговара дваде?ети ??л измеђ? 2 и 3 ???тр?...
ни?та ми ?е ни?е тада де?ило битно..
?ањала ?ам и нек? жен? ?а неким металним делом на ??нама.. као да не би рекла, имала ?е фац? да ?е не?то битно ? питањ?, али ни?е могла да каже.
Онда ?ам ?ањала да ?ам и?ла код гинеколога, вадили ?? бри? и рекли да ?е ок ?ве, а онда ?? ме по?лали на дренаж?, ?а ни не знам ?та та реч значи тачно, али ?ам ?е ч?ла и видела неколико п?та ? ток? ?на. Лежала ?ам на кревет?, и мама поред мене, а а?и?тенткиња ?а фак?а ?е радила дренаж?... не знам..
а и тачно ?е ?ећам, како ?ам разми?љала ? ?н?, како ме нико ни?е питао ко ?е отац детета. Ни?ам имала ни знаке тр?дноће, ни?ам ?е ?е ни ?ећала, ни порођа?а! ааа
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.462 seconds