Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: ???

??? pre 3 godina 7 meseci #882

  • Masa
  • Masa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Moj san je ovakav;Sanjala sam covjeka u koga sam zaljubljena skoro tri godine.Nikada mu nisam rekla svoja osjecanja,a da li je on mozda pretpostavio da mi se dopada ne znam...Ovoga puta sam ga sanjala kako,mase svojoj kolegici sa posla sa kojom je bio prethodnog dana u kaficu kada sam ih ja ugledala.Ne znam u kakvom su oni odnosu,ali on je bio ispred mene na jednoj uskoj stazi ,a ja sam koracala iz njega .Pogledala sam ga,dvoumeci se dal' da ga pozdravim ... ali nisam .Djevojka koja mu je mahala iscezla je zajedno sa svojim osmjehom i drustvo...a ja sam nekako prosla ispred njega... Nisam ucilila nekoliko koraka on mi se obratio na jako ne obican nacin i u ovom snu kao i u prethodnom. Pozdravio me sa "OOO" sto od njega nikada nisam cula,sto mu i ne dolikuje. Ja sam ljutito a iznenadjeno odgovorila "Molim ?!"... zatim smo razgovarali ali ja tacno ne znam o cemu,nemogu se sjetiti ... ali znam kada je zacuo njemu poznat glas ,nekoga prijatelja zamolilio me da ga sacekam i izasao.Nakom njegovog izlaska,meni je trebalo nekoliko minuta da se saberem ,izdjem i nsatavim svojim putem . "

Molim vas pomozite mi da protumacim ovaj san ...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.458 seconds