Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: moj san

moj san pre 3 godina 7 meseci #872

  • ana 05.10
  • ana 05.10's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
sanjala sam brata koji je poginuo,dolaze mi dva druga koji mi kazu kako je moj brat poginuo nedje u inostranstvu i kako treba da stignu posmrtni ostaci u toku dana,ja placem i kazem im kako ne mogu da vjerujem i kako oni mogu da vjeruju da je to on kad je on vec mrtav.i jedan od drugova kaze mi kako je ovo moj brat stvarno sto je poginuo i oni odose nedje autom...ispred kuce par nekih rodjaka kao ocekuju da stignu kola sa mojim bratom ali nema nikog mog u snu samo ova dva druga svi drugi su nepoznati...mrtvacki auto stize i ja placem,osjecam jak bol u grudima i u jednom momentu osjecam kako ne mogu da stojim na nogama i tu me drzi neki covjek da ne panem...izvlace kovceg iz auta a on mi nekako cudan nesto mnogo usak nije kao obicni kovcezi i plakata na njemu ali nisam vidjela ko je na plakati tu sam se probudila....molim vas ako iko zna da protumaci ovaj san neka pise,toliko sam uznemirena...unaprijed hvala!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: moj san pre 3 godina 7 meseci #879

  • JovanBG
  • JovanBG's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Imam i ja jedan san koji me je zabrinuo...Sanjam kako setam sa ocem i kako je nebo tamno od oblaka. Pocinju munje da paraju nebo, gromovi da udaraju i onda se pojavi vatreni grom koji udara u ogromno drvo (brezu) i spali je potpuno. Otac i ja ostajemo potpuno nepovredjeni... Molim vas za neko objasnjenje:dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.515 seconds