Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: O nesrećama sa automobilom u kome drugi stradaju

O nesrećama sa automobilom u kome drugi stradaju pre 3 godina 9 meseci #847

  • gorko
  • gorko's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Zabrinut sam jer sam sanjao da sam izazvao sudar i otišao u zatvor posle toga, potom sam opet vozio kola i između parkiranih automobila mi je izletela ženska osoba koju sam oborio i odmah potom bio kažnjen ponovo zatvorom.:huh:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: O nesrećama sa automobilom u kome drugi stradaju pre 3 godina 8 meseci #853

  • Pitija
  • Pitija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 46
  • Karma: 0
Automobil


Ovo je omiljena tema u snovima muškaraca. Automobil u snovima govori puno o vašoj trenutnoj situaciji.

Automobil u snovima simbolizuje fizičko sopstvo ili razvoj i funkcionisanje ega. U svemu tome, automobil reprezentuje način na koji putujete kroz život. Razmotrite ostale detalje sna, uključujući i emocionalni sadržaj, na primer, prepreke na putu, identitet vozača, pravac ili namera. Snovi o automobilu koji se ponavljaju, obično se odnose na glavne životne teme koje mogu uključivati motive kontrole i osećajnosti.

Pažljivim ispitivanjem sna, možete dobiti uvide u važne oblasti života i koliko se uspešno krećete iz jedne faze života u drugu, da li ste aktivni i preuzimate odgovornost ili ste pasivni. Sanjati o putovanju kolima je čest san koji obezbeđuje važne informacije o dugoročnim problemima i temama vašeg životnog putovanja.

Kretanje automobila je metafora za način na koji pokušavate da načinite napredak u vašem životu.

Stanje u kome se nalazi vozilo može da se odnosi na stanje vašeg zdravlja.

Ako sanjate da vozite nepoznati automobil, to je indikacija da prolazite kroz promene u vašim životnim okolnostima, kao što su promena posla, promena porodične situacije i slično.

Način na koji vozite automobil može da odražava vaš stil koji koristite da biste postigli ono što želite.

Pitija vam savetuje.Bitno je zapitati se ko je vozač u snu? Na kom mestu vi sedite? Ako ste na mestu vozača, onda ste vi taj ko kontroliše ili želi da kontroliše svoj život. Ako je neko drugi na mestu vozača, ta osoba možda kontroliše vaš život.

Da li se vozite na sva četiri točka? Ako ne, nešto možda nedostaje u životu.

Da li su gume izduvane? Ako jesu, onda možda vaš život stoji u mestu.

Da li je tu pored vas još neka osoba? Te osobe mogu da predstavljaju nepoznate, ili poznate ali potisnute aspekte vaše ličnosti.

Koje je boje automobil? Ako je na primer, crvene boje može simbolizovati bes sa vaše strane.

Ako se automobil sudara u vašem snu, označava stanje nervoze i frustracije u vezi nekog poduhvata ili neke situacije. Ako ste vi vozač automobila koji se sudario, znači da imate podsvesnu želju da sebe kaznite. Zapitajte se da li postoji neki osećaj krivice koji vam ne da mira.
Poslednja izmena: pre 3 godina 8 meseci od Pitija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.562 seconds