Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: decko i ja

decko i ja pre 3 godina 9 meseci #827

  • twity
  • twity's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
pa ovako... nisma znala da protumacim san pa rekoh da vas pitam

sanjla sam kako smo decko i ja kod mene kuci - spavali i ja se budim i pitam ujaka koji je pandur, pitam ga kada se moji roditelji vratiti kuci on kaze za 1h,( inace smo bili sami decko,ujak i ja sami kuci 2 dana) ja budim decka kako nas ne bi zatekli u kuci,jer nam zabranjuju da budemo zajedno, ja se spremim i oblacim jaknu a decko jos spava ja mu kazem ajmo docice moji sad, on kao evo... ja se malo naljutim i podvkiknem i on ustaje ja spremim krevet i cujem kako on kaze evo su. i mi krenemo niz stepenice da se spustimo dole u prizemlje da izadjemo dole , jer ce oni uci gore, i umesto da sacekamo da oni udju, mi smo izasli i krenuli ka dole niz dvoriste i nismo mogli da preskocimo ogradu posto je bila visoka i imala neko granje i krenuli da se vratimo gore i ja preskocim ogradu i spustim se dole da me nevide moji, posto su naisli, on baca preko mene neki carsav, kako me ne bi videli i on se pravi lud, kada je preskocio ogradu i otisao na drugu stranu , ja sam sacekala da se vratim po neku torbicu sto je ostala u dvoristu i ponovo preskocila ogradu i popela se uz neke stepenice i tu ogradu jos 1 preskocila, potom me je decko sacekao kod coske, a moj ujak je rekao: "dobar je on decko , kulturan , pristojan i prijatan,al malo je mangup" i odjednom sanjam neki paradajiz crven , krupan i lep i tu se trgnem. :blush:


unapred hvalaaa:laugh: ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: decko i ja pre 3 godina 9 meseci #833

  • twity
  • twity's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
pomozi te mi da protumacim san
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: decko i ja pre 3 godina 9 meseci #834

  • twity
  • twity's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
pomozi te mi da protumacim san :cheer: :S :woohoo: :dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.475 seconds