Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Jel zna neko sta znaci ovo? :(((((((((((((((((((((

Jel zna neko sta znaci ovo? :((((((((((((((((((((( pre 3 godina 10 meseci #805

  • dragana92
  • dragana92's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 20
  • Karma: 0
ovako, kisa se ne zaustavlja, ceo grad treba da bude poplavljen, svi negde zure, grad prazan, a ja sam sa bivsim lezala na nekom duseku, za ruku smo se drzali i cekli da se to desi, i on mi je pricao da raskuo sa mnom jer me prevario, i rekao da sam mu nedostajala.. na drugom duseku lezala majka i sestra, posle nekoliko minuta one se prevrnule u vodu i udavile se..i kao videla sam kako ih docekuje pokojni stric, i ja kao kazem evo dosao stric da ih doceka, tako ce mene... onda sam se probudila...sta ovo moze da znavci????:((((
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Jel zna neko sta znaci ovo? :((((((((((((((((((((( pre 3 godina 10 meseci #808

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
kisa moze predstavlajti tvoje emcije, moze zanciti da su ti emocije u haosu,to sto grad treba da bude poplavljen moze znaciti da mozes nekoga svojim osjecanjaim povrijedit,to sto ljudi zure u tvom snu moze znaciti da si mozda neke ljude povrijedila pa bjeze od tebe.To sto si sanjala bivseg moze znaciti da te on jos uvjek voli i da je iskren prema tebi da je stobom u dobru i zlu iako niste u vezi.To sto ste se drzali za ruku us nu simbolizuje zajednistvo i da mu je do tebe stalo i d aje stobom u dobru i zlua iako niste vise u vezi. To sto sus e tvoja majak i sestra prevrnule u udavile moze znaciti da si mi produzila zivot, a isto tako moze znaciti da ti ne zelis njih da slusas da sama donosi svoje odluke u zivotu i d ane postupas kako oni oce, mozda se ne slazu stpoo oces d as e pomiris s bivsim ili ga jos uvjek volis ili jednostavno oko nekih drugih stvari u zivotu.Na zalost ovo sa stricem u tvojme snu ti ne umijem protumacit.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Jel zna neko sta znaci ovo? :((((((((((((((((((((( pre 3 godina 10 meseci #811

  • dragana92
  • dragana92's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 20
  • Karma: 0
HVALA PUNO..;) :kiss:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.503 seconds