Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: REKA

REKA pre 3 godina 10 meseci #803

Stalno sanjam nejasno neku vodu kao reku,vecito se neko davi u njoj.Poslednji put sam sanjala da sam propala kroz zaledjenu vodu i da sam se borila za zivot svog sina i sebe.Dok sam se nekako izborila da se spasemo videla sam drugaricin les kako pluta ispod leda.Voda je uvek jako hladna i magla je uvek iznad nje.Moze li neko da mi ojasni sta bi to trebalo da znaci.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: REKA pre 3 godina 10 meseci #804

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
voda predstvalja tvoje emocije, t da se neko davi u vodi moze znaciti da si snekim usvadji pa mu ne prija tvoje prisustvo ili moze znaciti d ati nekoga gusis s nekim komentarima ili svojim misljenjima.Zaledjana voda si ti to jeste tvoj dusa i tvoje srce jednostavno receno to su tvoj aosjecanja tvoje srce je zaledjano jer ga je neko povrijedio i ti se boris sa tim pa otuda ia zaledjana voda.Dobro je to stos si se izborila za teeb i sina i to znaci d aces uspijeti da se uhvatis sa kostac s atvojim osjecanjima. To sto si vidjela drugaricin les znaci da ces joj produziti zivot. Voda je hladna jer ti je srce hladno, amgal zato sto si u nekoj depresiji ili nekom haosu i nisi jos svoja osjecanja razjasnila, takodje magal moze znaciti da kam kroz magalu sve u zivotu radis da su ti nejasne tvoje emocije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.493 seconds