Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: moj san

moj san pre 3 godina 10 meseci #801

  • Mejlori
  • Mejlori's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Sanjala sam da Timok nadolazi i preliva se na drugu obalu .Ja sve to posmatram uznemireno dok je voda sve veca i veca.Kuca nam je na obali koja je uzvisena a onda mi se cini da zemlja klizi pravo u vodu.Plasim se ,zabrinuta sam za decu.U panici skupljam njihove osnovne stvari a najmladje grcevito stezem oko struka da ne padne u vodu.Osecanja su mi toliko jaka u snu da kad se probudim pitam se dali sam uopste spavala.Snovi me opterecuju i danju .Ono sto sanjam mi je uvek u mislima.Sve je tako realisticno i bolno,mogu reci stresno.Moji se snovi mesaju u moju javu.:(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: moj san pre 3 godina 10 meseci #802

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
ovako timok predstavalaj tvoje emocije i tvoja osjecanja, kako Timok u tvom snu nadolzi i preliva se tako i tvoja osjecanja nadolaze i prelivaju se. To sto u snu posmatras kako kako je voda sve veca to znaci da ti posmatras kako su tvoje emocije i osjecanja u haosu ali nemas snage da se dignes i popravis taj haos.To sto vam je kuca na obali i sto je uzvisena znaci da iams ipak neku potpuru i jacinu od nekoga poprodice prijatelaja koji su uz tebe, ti s ebojis da ti akao ta kuca ne kliznes u vodu to jeste da ne dodje do neceg loseg u tvom zivotu.To sto se plasis za djecu moze znaciti da se i u starnosti brines mnogi za njih pa se to ispoljilo u snu, mozda se tog dana nesto bitno desilo sa tvojojm djecom pa si se uplasila pa ti se to reflektovalo u snu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.490 seconds