Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Loš san- dobro ili loše???

Loš san- dobro ili loše??? pre 3 godina 10 meseci #797

  • Biberce
  • Biberce's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozdrav svima... Sinoc sam sanjala jedan jako loš san. I zanima me da li on ima neko značenje. Cijeli dan sam bila nervozna jer neke slike nisam mogla izbrisati iz glave...

Sanjala sam da sam trudna, i da sam rodila dječaka (jer mi je to uvijek bila želja) međutim taj dječak se rodio bolestan :( Ja se u tom snu svim silama trudim da moj dječak ozdravi a moj momak- inače budući muž, uopšte ne obraća pažnju na mene, našeg dječaka i ne trudi se da mi pomogne ni malo. Dječak je kao bolovao od neke bolesti gdje nije mogao da se drži, valjda neka slabost kostiju- tako sam to doživjela. Duša mi se kidala i cijeli dan sam bila nervozna i neraspolozena. Molim nekog da mi ovo protumaci...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Loš san- dobro ili loše??? pre 3 godina 10 meseci #798

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
ja bi to ovako protumacila tebi s edesio neki dogadja ili nesto u zivotu sto ti s ne svidja jer jer radjanje tumacim kao desavnje neceg novog da se beba u tvom snu rtodila zdrava onda bi bili lijepi dogadjai au ovom slucaju su losi mada nista strasno sto bi trebalo d auznemiri previse, nisu to dodgadja koji ne mozes da promjenis i d an utices na njih.To sto tvoj momka ne obraca paznju na to dijete moze znaciti da te u stavrnosti malo zanemaruje ili da imate sitnih problema oko neceg razgovaraj s njim sve se razgovorom moze rijesiti, ovako sma aj vidjela tvoj san da li je to tacno sto sam ja rekla ne znam ali ovo je moje tumacenje. pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.495 seconds