Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: česti snovi

česti snovi pre 3 godina 10 meseci #792

  • nalem
  • nalem's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Često sanjam da tražim prikladno mesto gde bih mogla da vršim 'nuždu' i taman kad hoću ispostavi se da je sve zagađeno,jako prljavo,odvratno ili može neko da me vidi,brzo idem dalje ali su male šanse da ću uspeti da nađem skrovito i normalno mesto i olakšam se na vreme.Nekad i uradim, iako okolina nije primerena,šta ču kad je moranje,jel.
Takože sanjam često kako kasnim na autobus ili voz.
Ili sam u društvu pokojnika oca,tetke, pričamo ..
Da li bi znao neko da mi rastumači o čemu se radi.:dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: česti snovi pre 3 godina 10 meseci #793

  • nalem
  • nalem's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Često sanjam da tražim prikladno mesto gde bih mogla da vršim 'nuždu' i taman kad hoću ispostavi se da je sve zagađeno,jako prljavo,odvratno ili može neko da me vidi,brzo idem dalje ali su male šanse da ću uspeti da nađem skrovito i normalno mesto i olakšam se na vreme.Nekad i uradim, iako okolina nije primerena,šta ču kad je moranje,jel.
Takože sanjam često kako kasnim na autobus ili voz.
Ili sam u društvu pokojnika oca,tetke, pričamo ..
Da li bi znao neko da mi rastumači o čemu se radi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: česti snovi pre 3 godina 10 meseci #795

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
Tvoj san sugerise da bi s voljeo oslobodit neceg u sebi, ali aiz odredejnog razloga to sebi n edozbvoljavate, ili ne znate kako da serijesite pritiska pod kojim zivite. Pitatajte a se sto je to u vama ili oko vas sto vas tisti pritiska i gnjavi a imate osjecaj da nbiste u mogucnosti da izadjete na kraj s tim. Takodje ovaj san moze znaciti d apotiskujes neki svoj tealenat i kreativnost, sto s ebori d aizadje na svijetlo dana a ti ag potiskujes tj sputavas. To sto nalazis mjesto gje mozes obaviti nuzdu znaci da u nekim prilikama das sebi oduska i razmilsajte o pritisku o koji imate uz ivotu.kasnjeneje na voz ili autobus moze znaciti d a kasno o donosite osluke ilia d aksno preuzimate stavr u svoje ruke.Treci san ti naz lasot ne bi umjela protumaciti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.499 seconds