Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: moj san

moj san pre 3 godina 10 meseci #791

  • ikica
  • ikica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Molim Vas ako neko moze da mi pomogne da protumacim svoje snove!!
Dosad sam nebrojeno mnogo puta sanjala mrtve kako mi se obracaju,i u mnogim snovima su cak i trazilii neke stvari od mene.Nisam mnogo obracala paznje na to dok nisam prije dvije noci sanjala kako ispred mene stoje dva spomenika,na kojima pisu imena mojih roditelja :(
Takodjer veoma cesto mi u san dolazi jedna osoba(koja je ziva sada,moj veliki neprijatelj i moja suparnica).Cak sam jednom sanjala zvijer ogromnu koja je letjela oko mene i obratila mi se sa rijecima:Ti mnogo vise vrijedis nego sto mislis!
Bila bih Vam veoma zahvalna kada bi ste mi pomogli,hvala unaprijed!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: moj san pre 3 godina 10 meseci #794

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
ne znam koliko vjerujes u duhove i drugi svijet tj paralelni svijet ali postoji mogucnost da ti kroz snove komuniciras sa drugim svijetom a sascvim je moguce da komuniciras sa tvojim roditeljima u snovima tj s anjihovim duhovima,dala bi ti savjet da odes na ovaj sajt www. knjigasjenki.com oni tome d znaju dosta pa mozda bi mogli d ti pomognu.to sto sanajas suparnicu znaci d aod nje strahujes na javi da ti ne uradi nesto lose ili unisti zivot,sanajti velike zvijeri je pozitivno to znaci da ce tis e desiti neki neobican dogadja jer zvijeri ne postoje a i ne govore to sto ti je rekal zvijer u snu trebas da havtis ako poruku da ti zaista mnogi vrijedis kao sto ti je zvijer rekla.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.494 seconds