Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: tumacenje sna

tumacenje sna pre 4 godina 2 nedelja #696

  • sara5
  • sara5's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
cesto sanjam kako me decko vara :dry: ...sta to znaci...
isto tako sanjam neku krv...:S
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: tumacenje sna pre 4 godina 2 nedelja #697

  • mackica87
  • mackica87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 142
  • Karma: 10
mozda se bojis da ne izgubis decka, a krv moze znacito da si emotivno ranjena ili da te je nako povrijedio, da si osjetljiva, da imas neku ranu na srcu , ili da nesto zelis da izzbacis iz sebe, mada ne znam u kojem si kontekstu sanjala krv, da li ti u snu krvaris ili neko drugi, i lsicno tomr.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: tumacenje sna pre 4 godina 2 nedelja #700

  • nstefanovic
  • nstefanovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Sanjala sam moju mamu u crveno crnoj haljini kako je trudna sa velikim stomakom i stojimo na groblju,suncan je dan,zraci sunca se probijaju kroz drvece,a groblje uopste nije bilo zastrasujuce,zatim sam sanjala veliku erupciju vulkana i mnogo lave... Da li ovaj san znaci nesto lose ili dobro,mozda neku promenu? :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: tumacenje sna pre 3 godina 11 meseci #733

trudna zena u snu predstavlja teret koji nosite,vjerovatno utjece i na ostale clanove u kuci,zbog tog tereta ce mnogo suza da se prolije,ali to sunce kroz krosnje simbolizuje nadu i svjetlo na kraju tunela,sto znaci da cete uspjeti da se oslobodite tereta.Ta erupcija,moze znaciti emotivno olaksanje,odnosno skidanje tog tereta.Mozda ste cak vise opteretili majku nego sebe.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: tumacenje sna pre 3 godina 6 meseci #889

  • nstefanovic
  • nstefanovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Sanjala sam kako sam u lavirintu sa najboljom drugaricom i bezimo od Minotaura,dolazimo do otvora i uspesno bezimo,ali smo se nasle na krovu i vidimo ceo grad... Molim Vas sta to znaci... Nina :silly:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.566 seconds