Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Molim vas pomoć

Molim vas pomoć pre 5 godina 9 meseci #68

  • natasha
  • natasha's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Ima jedan san koji me proganja već duži niz godina. San nikad nije u potpunosti jednak, ali je kraj isti. Naime, san započinje kao neka moja svakodnevica (odlazak na kavu, posao, obavljanje kupnje...) u jednom momentu se pojavljuje velika smeđa zmija (uvijek ista) koja me ujeda dva puta i to ili za gležnjeve ili za zglob oba kažiprsta. Tada se odmah budim izbezumljena i prestrašena... :( San sam sanjala oko 30-ak puta i imam osjećaj da ima neko značenje, ali ja ga jednostavno nemogu prepoznati. Čitala sam da ujed zmije znači smrt u obitelji, ali imam osjećaj da to nije to, a i predugo ga sanjam... Molim vas, pomozite mi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Molim vas pomoć pre 5 godina 8 meseci #72

  • maxsan
  • maxsan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
pozdrav,
ovde se radi o strahovanju za mogucim gubitkom drage vam osobe. obzirom da ste vi osoba koja je sklona da svoje tajne, osecanja...cuva samo za sebe govori puno o celom problemu, sugestivni ste jako, mozda niste ni svesni koliko,u ovoj situaciji jedino sebi mozete pomoci da pocnete sebe poverati prijateljima ali onima kojima najvise verujete, oslobodite se toga i videcete da ce vam biti mnogo bolje. Ono sto je sigurno kada su u pitanju veoma bliske osobe....nece tako skoro niko umreti u vasoj okruzenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.513 seconds