Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: bivsa ljubav

bivsa ljubav pre 4 godina 1 mesec #664

  • cry_baby
  • cry_baby's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 1
Da li bi neko mogao da mi protumaci ovaj san,molim vas...ne mogu da ga izbacim iz glave...tacnije sanjao sam bivsu devojku...evo ovako:
vozim se autobusom,i odjednom primetim nju i njenu drugaricu u autobusu,kao i ona mene,ali nisam hteo da joj pridjem...bila je cudno obucena...imala je neku belu maramu na glavi,cini mi se i belu haljinu,a na licu neke sare,kao da je krenula na neki maskenbal...odjednom ona dolazi do mene i javlja se... medjutim kao da su je prelile emocije posle par recenica,zaplakala se i pricala nesto kroz plac,a ja sam shvatio iz toga kako sam je jako povredio i razocarao...u tom trenutku samo sto nisam i ja zaplakao i tu se san prekinuo... e sad nije mi jasno zbog cega sam ja to sanjao kad je u stvarnosti ona mene povredila i razocarala... :( i sad opet razmisljam o njoj taman kad sam je zaboravio... a svaki put kad premotam deo u glavi kada se ona zaplakala,ja se rastuzim...
Ako neko moze da mi da neki odgovor na ovo ili protumci,bio bih mu zahvalan... svaki bi mi komentar puno znacio,tnx.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: bivsa ljubav pre 4 godina 1 mesec #667

  • lejla8
  • lejla8's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
sanjati bivsu ljubav ili voljenu osobu ,,,,, znaci da ces uskoro dobiti neku vest od nje ili vezano za nju ... tako je bar meni bilo pa pricam iz iskustva . pozzzzzzz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: bivsa ljubav pre 4 godina 4 nedelja #683

  • cry_baby
  • cry_baby's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 1
Axa... hvala na odg... :) pa nadam se da si u pravu... :) ii jos jednom hvala ti... ;) Pozzz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: bivsa ljubav pre 4 godina 3 nedelja #686

  • takica
  • takica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
mogu iz iskustva da ti kazem kad god sam sanjala autobus, bilo da se vozim u njemu ili ga samo vidim desilo mi se nesto lose, mada ne mora da znaci da je to tako i kod tebe. verovatno je to da ces cuti nesto o njoj ili da ces je videti...mada je mozda i znak da se pkajala sto te je povredila...to je neko moje misljenje...:) pozz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: bivsa ljubav pre 4 godina 3 nedelja #694

  • cry_baby
  • cry_baby's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 1
Daj boze da je ipak ovo drugo u pitanju... :) hvala ti u svakom slucaju... :) pozz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: bivsa ljubav pre 2 godina 3 meseci #1154

  • cry_baby
  • cry_baby's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 1
Eej ljudi,opet slican san...ista devojka...samo durge okolnosti...znaci ukratko(znam da je tema samo san,al moram da kazem),posle toga proslo je neko vreme,mi se videli opet,bilo je neceg tu i tamo i na kraju se opet zavrsilo...i od toga je opet dovoljno proslo da zaboravim sve to,medjutim desi se taj san i ja sad opet razmisljam o njoj...san je ovakav: izlazio sam iz stana i isao peske ,posto zivim na 2 spratu,kad sam video da je na prvom spratu neko slavlje...razumeo sam da se neko doselio,i ugledao moju bivsu(upravo onu koja se poljavljuje u prethodnom snu)... bila je srecna ,pricali smo,igrali...upoznala me je s njenim ocem(koga inace nikad nisam upoznao u stvarnosti),pricao sam s njim nesto,i skontao da je pricala o meni njemu,sto mi je bilo drago :) ,odvela me zatim na medjusprat da mi pokaze nesto...tu je bio neki umetnicki atelje...zatim smo se vratili na slavlje i tu se,opet, smuvali :) medjutim ona je imala decka kad sam poslednji put cuo za nju,posto nemam nikakav kontakt sa njom,i valjda mi je to bilo u svesti,pa sam je u snu pitao sta je sa deckom s kojim je u vezi,ona je na to odg da on nije bitan,da ona zeli da bude sa mnom,na sta smo se slozili da popricamo o tome kasnije...otisao sam kuci i to bi bilo to otprilike. Molio bih sad ako bi neko mogao nesto da mi kaze u vezi ovoga,sta bi to moglo da znaci,da li cemo se mozda opet sresti ili skicno?? Hvala unapred :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.532 seconds