Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: zarobljenik

zarobljenik pre 5 godina 9 meseci #64

  • ana zvezda
  • ana zvezda's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
sanjala sam da se vozim kolim asa svojom sestrom i da smo videle da je bila nak pucnjava u gradu i zelimo da zaobudjemo to mesto , dok se vozim kolima prolazimo pored tog mesta gde visimo puno ljudi i policije, mrak je i samo je ulicno osvetljenje, nailazimo na gomilu ljudi i shvatamo da je i tu bilo pucnjave, covek nam prilazi i govori nam na nekom jeziku koji ne znam ali razumeme da smo zarobljeni svi, odjednom se nalazim u nekim prostorijama gde shvatam da cu ubuduce tu biti i ziveti i jako sam upkasena jer se desava sve kao na filmu.. pokusavam da pobegnem ali je sve opasamo zicama i nema sanse da pobegnem, sa mnom su kolege sa posla uz koje se ne osecam bas sigyrno a sestra je na nekom drugo mestu, shavatam takodje u jednom momentu da mi dete nije tu(STARIJE) i toliku tugu osecam zbog nje jer znam da je negde zarobljena i uplasena i sama....ceo san se nadam da pobegnem ali mi svi govore da nema sasnse, i da ti ljudi drze ceo nas grad i zeve u nasim stanovima a da je nas zivot sada tu...uzasao jak utisak mi je ostavio san.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: zarobljenik pre 5 godina 9 meseci #65

  • ana zvezda
  • ana zvezda's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
zelim brz odgovor

haval
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.464 seconds