Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: stalni snovi

stalni snovi pre 5 godina 10 meseci #46

  • miki
  • miki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Uvijek sanjam. Svaku veče. Sinoc sam sanjala san koji me cjeli dan muci: Polijecem u nekom avionu, nekoj gospodji je lose koja sjedi pored mene. Ja joj pokusavam pomoci iutjesiti-ali ja sam sretna jer volim da letim. Preko puta mene sjedi i moja sestra. Gledam kroz prozor i osjecam dah u grudima kako se avion dize od zemlje! Sve je tako stvasno a ja uzivam dok letim!!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: stalni snovi pre 5 godina 10 meseci #47

  • nata
  • nata's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 1
Cao,

Ne bi znala konkretno za tvoj san ali hoću da kazem nešto u vezi sa sanjanjem. Ja mislim da ne postoji niko ko ne sanja svaku noć. Mislim da svi ljudi sanjaju redovno ali zaborave snove kad se probude. Inače super je to ako se sećaš snova svaki dan. Meni se dešava da postoje perodi kada se ne sećam, pa onda perodi kada se ponovo setim snova.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: stalni snovi pre 5 godina 10 meseci #48

  • miki
  • miki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Pa ja zaista pamtim snove......moja majka me naucila da tumacim snove. A po zanimanju sam inace psiholog. Medjutim, tumacim snove bas onako bez uticaja psihologije. Najvise volim kada sanjam neki predivan san i on me prati onda cjeli dan tj osjecam njegov uticaj-bas kao da se stvarno sve to desilo!!!! hmmmm nema nista ljepse :-)))))
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: stalni snovi pre 5 godina 10 meseci #49

  • nata
  • nata's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 1
A zašto bez uticaja psihologije, ako smem da pitam? Inace što se tiće divnog sna koji te prati cjeli dan, tačno znam na šta misliš! :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: stalni snovi pre 5 godina 10 meseci #51

  • miki
  • miki's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Pa zasto bez uticaja psihologije??? Pa zato sto se razlikuje tumacenje snova u psihologiji i ovo narodno tumacenje. Postoji velika razlika izmedju npr. psihoanaliticara i njihovog tumačenje gdje je sve bazirano na skrivenim seksualni zeljema. I ima jos mnogo razloga zasto odvajam to dvoje iako mi se desi npr da mi se ponekad podkrade nesto i iz psihologije!!!! :-))))))
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: stalni snovi pre 5 godina 10 meseci #53

  • nata
  • nata's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 1
Tako sam i mislila. Hvala puno na odgovoru.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.513 seconds