Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: pozdrav svim clanovima

pozdrav svim clanovima pre 5 godina 10 meseci #41

  • blackxs
  • blackxs's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Pozdravljam sve vas i stvarno se nemogu snaci,ustvari neznam gde da upisem,prepricam svoj san...sklona sam zaboravljanju pola sna kad se probudim zato bi volela da mi date savet kako da se setim ili kako da upamtim svoj san.Nisam osoba koja puno sanja pa zato kad nesto sanjam verujem da je to bitna poruka ali uvek pola san zaboravim.Molim za pomoc i odgovor na ova moja pitanja.HVALA
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: pozdrav svim clanovima pre 5 godina 10 meseci #42

  • mira123
  • mira123's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 5
Cao,

Meni pomaže to što uvek pored kreveta na dohvat ruke držim dnevnik gde upisujem snove. Kada se probudim uvek ali obavezno, ostanem neko vreme par minuta najviše da ležim bez većeg pomeranja. To mi pomaže da se setim šta sam sanjala. Primetila sam ako odmah ustanem onda mi je mnogo teže da se setim sna. Nakon tih par minuta počnem da upisujem u dnevnik i onda mi se desi da se setim još više snova. Važno je da se vodi dnevnik redovno, onda se sve više čovek seća snova. Eto nadam se da sam ti pomogla.
Pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: pozdrav svim clanovima pre 5 godina 10 meseci #43

  • blackxs
  • blackxs's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Hvala ti puno na paznji i pomoci,mozda i pocnem primenjivati tu metodu sa dnevnikom iako ne sanjam tako cesto jer nemam miran san,mirno spavanje. jos jednom od srca HVALA.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.504 seconds