Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: sta to znaci

sta to znaci pre 5 godina 11 meseci #31

zdravo svima
evo i ja bih postavio jedno pitanje pa bih molio sve koji bi mogli da daju neko objasnjenje da to i urade.
Ja cesto sanjam da plovim brodom, prvo stojim na obali i divim se tom brodu a onda se nakako i ja stvorim na tom brodu i plovim na njemu.I jos jedna stvar ako mi neko moze reci sta znaci sanjati da vrsis veliku nuzdu cuo sam neka objasnjenja ali mi nisu logicna pa bih zamolio sve koji o tome nesto znaju daju odgovor
unapred hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: sta to znaci pre 5 godina 11 meseci #32

  • Dusan
  • Dusan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 3
Pozdrav,

Hteo bih pre svega da kazem da su simboli u snovima veoma individualni, i da isti simbol moze da ima dva razlicita znacenja za dve razlicite osobe. Zato covek mora da se oslanja prvenstveno na samog sebe kod interpretacije. Ipak, neke smernice moramo da potrazimo sa strane.

Sto se tice sna o vodi i plovidbi, velike povrsine vode se najverovatnije odnose na osecanja, koja mogu biti mirna ako je voda mirna ili obrnuto. Mislim da o tome ima vise na sledecoj stranici http://www.sanovnik.rs/CESTI-SNOVI/snovi-o-vodi.html

Sto se tice velike nuzde, tu stvarno ima raznih objasnjenja. Meni je najprihvatljivije ono koje kaze da se tu radi o nekom procesu oslobadjanja ili rasterecenja, rasterecenje koje ne mora da bude fizicko, vec isto tako i psihicko ili emocionalno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.475 seconds