Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Cetiri sna

Cetiri sna pre 4 godina 10 meseci #290

  • Ree
  • Ree's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
ok...procitala sam nekoliko postova sa ovog foruma ne bih li pronasla bilo kakvu slicnost sa onim sto sam sanjala (u pitanju je vise razlicitih snova, ali smatram da su mozda povezani) ali nisam naisla ni na jedan san, niti odgovor koji bi mi pomogao....elem...svaki san je uznemirujuc na odredjen nacin i prilicno cudan...secam se segmenata snova, tj onih delova koji su bili najcudniji.

prvi san:

u pitanju je buducnost, decko i ja smo glavni akteri, a buducnost je takva da je sve u raspadu, da napadaju kiborzi i ostali roboti i ubijaju ljude...i jedan od takvih nas juri da ubije i mi u belim mantilima jurimo kroz laboratorije koje su medjusobno odvojene plasticnim folijama...i na momenat stajemo da bismo izvrsili seciranje fetusa svinja....da napomenem, nemam veze sa laboratorijama, niti sam ikada videla taj eksperiment da bi me nateralo da tako nesto sanjam

drugi san:

buducnost isto...isto apokalipticno stanje...ljudi koji laserima ubijaju druge ljude i jure mene ne bi li dobili neku informaciju i sa tim ide mucenje....ali interesantno je da se u toku sna pojavljuju jelen i srna u nekoj sumi jer je citava jurnjava bila po sumama...

treci san:

mrak, krijem se u zbunju i posmatram dvojicu ljudi na nekoj nizbrdici. jedan od te dvojice ubija ovog drugog, ali ga ne ubija skroz i povredjeni ga hvata za clanak i moli da ga ne ubije. kako ga je uhvatio za clanak, ubica krece da ga vuce nizbrdo preko nekih sjajnih metalnih siljaka i bukvalno mu dere kozu sa tela i govori jako morbidnu recenicu "E super, sada idemo do Novog Pazara da sasijemo odelo"

cetvrti san:

Sanjam Shilju (diznijev junak) kako treba da predje neki kanal koji je pun brodova koji jako brzo idu...ekipa sa druge strane ga zove da predje i on razmislja kako da to uradi, jer ako bude isao sa broda na brod nece stici na vreme i onda resava da produzi noge do druge obale sto i cini...i ekipa se odusevljava jer je pametno postupio zato sto inace nikad ne bi stigao na drugu obalu da je isao sa broda na brod... napomena: skoro nisam ni videla bilo koji diznijev crtac da bih to sanjala...

ovi snovi su sanjani u poslednja 3-4 meseca...inace ne pamtim snove i zato su mi ova cetiri jako cudna...

iskreno se nadam da cete imati vremena da rastumacite, ako je to moguce i na tome unapred hvala...

srdacan pozdrav
Poslednja izmena: pre 4 godina 10 meseci od Ree. Razlog: slovna greska
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cetiri sna pre 4 godina 10 meseci #291

  • Ree
  • Ree's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
uh...setila sam se jos jednog....tako da ce biti Pet a ne cetiri sna :)


peti san:
opet jurnjava....jure zombiji mene i mog decka...ali u san upada neka retardirana devojcica bez nogu koja isto pokusava da pobegne i sakrije se u neku drvenu supu sa nama...

priznajem prilicno morbidni snovi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.466 seconds