Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Molim vas protumacite mi san...!

Molim vas protumacite mi san...! pre 4 godina 11 meseci #283

Nemogu da se setim bas na celi san ali bio je ovako nesto.Kao ja se nalazim sa jedna moja prijateljica u skoli jednoj,i kao nisam mogla da izlazim iz te skole,neki momci su me udirali s necim,a momak koji mi se svidja odnosno taj je moj ex-momak sad samo me onako gledao,nije pravio nikakve face samo me gledao,i ja kazem prijateljici nek me udiraju oni i ja cu njih,i onda kao ja se nalazim pred jedna zgrada opet sa moja prijateljica i jedem crven domat ( patlidzan ) i na njega guster ali sutnula sam ga i pao je dole,i kao u san znam da sam ukrala nesto na jedna zena,ne mi teknuva sta bio je patlidzan i jos nesto,i sad idem da se izvinim i da i dam nesto drugo u znak izvinenje,i onda ja stojim pred vrata ali i zvonim ali cujem kako ona i njena majka pricaju dali da mi otvore vrata,i majka njena otvori vrata i ja trazim nejena cerka,ta zena,da i da dam to nesto(mislim da je bilo nesto jestivo ),moja prijateljica me ceka na sredinu stepenice,ja na 2 sprat sam i stojim ispred vrate,i ta zen anije dosla,zvoneo mi mobitel i probudila sam se.Ovaj je cudan san,ako moze neko da mi protumaci i izvinite sta malo srpski jezik mi je sa makedonski primesi :)Anka Iz Makedonija
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.453 seconds