Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: san koji me umorijo

san koji me umorijo pre 4 godina 11 meseci #280

  • Snotra
  • Snotra's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pre sedam dana sam se preselila u novi prostor sa firmom. Sinoc sam sanjla staru kancelariju koja je jako svetla (inace ima jako malo svetlocti) i stolovi su svi razbacani na sve strane. Kao nesto se renovira i tu je majstor koji nanosi neku masu na zid ali nije polikolor vec nesto mnogo gusce. Tu je i moj direktor i ja ga pitam kako sam tu dosla a on iznenadjen kaze kako me je on dovezao. U tom trenutku on dobija napad gusenja a i ja. Stim sto on pada na pod i gubi dah. Ja pokusavam da mu pomognem ali i ja padam na pod i niko nam ne pomaze od komega bez obzira sto su tu. I kao on dolazi sebi i meni je lakse posto je njemu bolje mogu sada nekako da pomognem sebi. I meni je bolje ustajem da donesem casu vode i opet napad gusenja i padam i lupam casu. Jedna koleginica prolazi pored mene i nije htela da me pogleda a druga mi prilazi i pita sta mi je. Ta sto mi je prisla ima dugu plavu kosu a u mom snu je kratka i jako joj ruzno stoji. U sledecem trenutku ja izlacim iz kancelarije sa mojom dobrom koleginicom i krecemo nekim neasvaltiranim putem koji je zaledjen i naz dve klizamo kao da smo na skijama. Pocinje deo puta koji se otopio i malo je kaljav dolazim do kraja sama posto sam joj jako izmakla i tu se nalazi neka skakaonica jako kratka sluzi da bi preskocili kanal. Ja skacem i prelazim na drugu stranu i tu se pojavljuje jos jedna koleginica. Tada mi je zazvonio tel za budjenje.
Bila bih zahvalna na tumacenju ovog sna posto sam bas umorna od njega i imam neki mucan osecaj

Hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.456 seconds