Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: jedan od milion losih snova...

jedan od milion losih snova... pre 5 godina 5 dana #253

  • badDreamer
  • badDreamer's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
Jako cesto imam lose snove i skoro uvek kad lose sanjam-lose mi se i desi..
Jutros sam sanjala da idem da pogledam jedan lokal koji sam htela da iznajmim i da tu otvorim svoj frizerski salon (inace sam zenski frizer po struci). Usla sam u neku staru zgradu i liftom se prevezla do odredjenog sprata gde me je cekala tamna soba. Usla sam i imala sliku u glavi kako bi je preuredila u salon. Sve je bilo tamno i sivo,nije imalo ni prozore.. Uzela sa foto aparat i napravila nekoliklo slika da bi momku pokazala i cula njegovo misljenje o tome. Kad sam izasla iz te sobe usla sam u lift. U njemu sam se takodje slikala. Kada sam stigla kuci,prebacila sam slike na moj kompijuter. Zatim sam otvorila slike. Nije se videlo nista,samo ja,sve oko mene crno i iza mene stoje ljudi koji su obuceni u duge crne mantile sa velikim kapuljacama koje im prekrivaju lice.Ruke su im bile sklopljene,kao da se mole.Gledala sam slike dalje,na svekoj su bili ti "ljudi" iza mene. Obuzeo me je ogroman strah i pitanje ko su ti ljdi i odkud oni iza mene,pa sam se u tom trenutku probudila.
Volela bi da cujem necije misljenje o ovom snu,jer mene veoma zbunjuje i zabrinjava..
Hvala unapred!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: jedan od milion losih snova... pre 4 godina 11 meseci #267

  • Pitija
  • Pitija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 46
  • Karma: 0
Vas život je lep, fali mu samo malo duhovnosti.Neki put je bolje raditi kod drugog, nego imati svoju radnju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.499 seconds