Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Cudan san

Cudan san pre 5 godina 11 meseci #25

  • jacko
  • jacko's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Cao svima, cesto citam ovaj forum i uclanila sam se ranije ali nikad nisam pisala do sad. Pa evo da i ja pocnem. Sanjala sam nocas kako mi je majka u zatvoru, osudili su je na 15 godina zatvora, ali je ona nevina i trudili smo se da je oslobodimo ali nismo uspeli. Da li bi neko mozda znao sta bi ovo trebalo da znaci. Trazila sam pod slovima ali nisam uspela nista da nadjem. Unapred hvala!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cudan san pre 5 godina 11 meseci #26

  • jelica
  • jelica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 5
Cao,

Snovi o zatvoru često se odnose na psihološka ograničenja neke vrste. Na primer, ako čovek u braku sanja da je zatvoren to može da označava nezadovoljstvo sa brakom ili neku vrstu nezadovoljstva u tom odnosu.

Takođe, druge osobe u snovima mogu da predstavljaju zaista te osobe, pogotovo ako se radi o bliskim osobama kao što je majka, ali mogu biti i samo simboli nekog dela naše sopstvene ličnosti.

Na koji se način konkretno ovo odnosi na tvoj san, to naravno moraš da protumačiš sama. Treba da uzmeš u obzir i tvoje emocinalno stanje za vreme sna, tojest kako si se osećala dok si to sanjala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cudan san pre 5 godina 10 meseci #35

  • Daca29
  • Daca29's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 0
Cao!

Da nebi otvarala sad novu temu napisacu ovde;)

Pre mozda mesec dana sam sanjala nekoliko puta isti san,sto me je pocelo cuditi,imala sam i ranije snove koji su se ponavljali,ali ne tako cesto kao ovaj.

Sanjala sam decaka,otprilike 7-8 god. deckic,plave kose,mrsav,bio je bos,na sebi je imao neku kosulju na kockice,belu sa sivim tankim crtama i kratak sorc braon boje,otprilike onakav kakve su decaci nosili pre 20-tak godina.Stajao je na nekoj livadi pustoj,a trava mu je bila skoro do kolena.Okretao se oko sebe i gledao nekako izgubljeno,kao da nezna zasto se tamo nalazi.

Molim vas za odgovor u skorijem roku,i hvala unapred B)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cudan san pre 5 godina 10 meseci #36

  • jelica
  • jelica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 5
Pozdrav,

meni se čini da sve zavisi od tvoje lične situacije. Šta bi za tebe mogao da predstavlja taj dečak?

Ako imaš sina, tvoj san bi mogao da se odnosi na njega. U tom slučaju, možda se oseća izgubljeno i možda mu je potrebna uteha.

Druga mogućnost je da je mali dečak iz sna simbol tvoje sopstvene ranjivosti, osećanja nesigurnosti ili izgubljenosti. Ako je to slučaj, vidi da li ti ovaj san možda može pomoći da ta osećanja prevaziđeš i preobratih ih u pozitivna osećanja ljubavi i radosti. Vidi da li te ostali simboli, kao što je košulja, asociraju na nešto u tom smislu.

Treća mogućnost je da ovaj san ukazuje na neki aspekt tvog unutrašnjeg razvoja, kao na primer razvoj neke tvoje sposobnosti, veštine. Ili možda na potrebu razvoja neke osobine (koja je na primer trenutno nedovoljno razvijena, na nivou deteta na primer) koja ti je bitna da unaprediš svoj život. Ili se ovo odnosi na neku osobu koja ti je bliska.

Verovatno ima još puno mogućnosti. Imaj u vidu da su snovi veoma simbolični, i njihovo tumačenje mora da dođe iznutra, iz tvog sopstvenog bića.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cudan san pre 5 godina 10 meseci #37

  • Daca29
  • Daca29's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 0
Hvala na odgovoruB)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cudan san pre 5 godina 10 meseci #38

  • Daca29
  • Daca29's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 0
Da zaboravila sam da napomenem...nasla sam sliku decaka kog sam sanjala,radi se o muzevom pokojnim ujaku koji je pogino sa 14 god.,a ja sam ga sanjala kao sasvim malog decaka.
Slucajno sam preturala po slikama i nasla...isti lik isto sve samo je to bio maleni decak,mozes li molim te da mi objasnis to?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.540 seconds