Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: strasno

strasno pre 5 godina 3 nedelja #233

  • marija2812
  • marija2812's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Ja bih stvarno bila zahvalna ako neko zna da protumaci moj san! Sanjala sam kako mi zubar vadi zub i to mene strasno boli i kad sam krenula kuci ja pljujem krv!!! Bilo je strasno kao da mi se to stvarno dogadja, a toliko se bojim zubara!!! Takodje sam sanjala da moj suprug hoce da otera psa koji nam je dosao na kucni prag!!! Bila sam jako tuzna!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: strasno pre 5 godina 3 nedelja #234

  • sanjalekic
  • sanjalekic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 22
  • Karma: 1
Ja znam da krv kad sanjas znaci da te je neko povrijedio. Po mojem nekom tumacenju pljuvanje krvi moze da znaci da ste otjerali bol ili osobu koja vas je povrijedila sto dalje od sebe, tj da vam je rana zarasla. Ovo je moje tumacenje, pa vi vidite da li se moze poklopiti sa vasom trenutnom situacijom u zivotu. Drugi dio sna ne bi znala protumaciti, mada moze to tjeranje psa da znaci da vam neko tjera vama dragu osobu iz vaseg zivota, ali nisam sigurna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: strasno pre 5 godina 1 nedelju #252

Na neke događaje u životu možemo uticati,na neke ne možemo.Najstrašnije i najbolnije je kada vam se dese stvari koje niste želeli,a na koje ste mogl da utičete da se ne dese.Vaš san upravo govori o tome.Nemojte dozvoliti da u vama žive ružne misli,mislite i molite se za dobro vas i vaše porodice,vašeg muža.Vidite se u radosti i miru,ovakav san vam je jedno upozorenje vas od vas samih!!!Bog hoće da vas sačuva od vaših ružnih misli ili ružnih pomišljaja.Vi i Vaš suprug osećate međusobnu snagu misli,otuda u vašem snu pas koga Vaš suprug tera.
Prilozi:
Poslednja izmena: pre 5 godina 1 nedelju od volimdasanjam.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.531 seconds