Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: moja baka

moja baka pre 5 godina 3 nedelja #230

  • Brankica
  • Brankica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
moj san : Sedimo svi kod tetke i razgovaramo,mislim pricamo u svemu,bas smo bili da posetimo baku na groblju. i onda smo isli kod tetke.,ii sad tetka drzi u ruci telefon i prica sa Bakom,i da meni telefon i ja isto pricam sa Bakom,i pricam pricam i kazem Baki e cekaj samo malo da tetku pitam nesto:I ja pitam tetku dali mogu da pitam Baku da kakvo je to mesto gde je sad ona?I ona kaze meni naravno,pitaj,i ja pitam baku :A kakvo je to mesto gde si ti sada,sta radis? A ona na to kaze: Sad se bas broje zvezde,prelepo je,i tu se zavrsava ovaj deo,i onda posle ja i moja sestra idemo u bakin stan po neke njene stvari jos valjda,i ja kako udjem na vrata ugledam baku kako sedi u fotelji,i kaze: Dodji nemoj se bojati,i sedi tamo cisto je vidim,i kaze mi,udji sine u kuhinju pravi se rucak,i ja udjem u kuhinju i tamo Baka stoji u kuva rucak,znaci ona je sedela u fotelji i istovremeno je bila i u kuhinji
i kazem sestri ?Vidim baku,jer je i ti vidis?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: moja baka pre 5 godina 3 nedelja #235

  • Pitija
  • Pitija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 46
  • Karma: 0
Potrebno je napisati više podataka na primer, koliko je prošlo od smrti bake, opis mesta dešavanja u snu, vaša zapažanja u svim tim prilikama itd. Setite se kako ste vi, kao ego sanjač, delovali u snu, agresivno, mirno, pristupačno, pasivno, aktivno, koje ste različite emocije / osećanja imali u snu, kao i kakva su bila osećanja ostalih ličnosti iz sna...) Šta je sadržaj sna? Šta se dešava u vašem životu upravo sada? Ko je glavna ličnost u vašem snu itd..? www.sanovnik.rs/FILOZOFIJA-SNOVA/kako-posmatrati-san.html

Sanjati groblje znak je suprotnosti. Obično, nije negativan simbol. Ali ako je jasan dan, a groblje lepo i dobro održavano, možete slobodno da krenete napred sa svojim planovima bez obzira kakvi su oni. Videti groblje predviđa srećnu starost i ispunjenje želja. Šetati po groblju označava moguće probleme u braku.

Baka je simbol znanja, mudrosti, sigurnosti i zaštite, brige i bezuslovne ljubavi. Posto ste je videli živu vaša tuga biće kratkotrajna. To što ste videli baku istovremeno na dva mesta ne mora ništa da znači jer je u snu sve moguće.
Poslednja izmena: pre 5 godina 3 nedelja od Pitija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.508 seconds